Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Co bude s vilou v Řecku? Jiřího Paroubka po odchodu od manželky Petry čeká bitva o dceru a majetek

Petra má vilu na Ithace moc ráda.
Zdroj: profimedia.cz, archiv J. Paroubka
+ Dalších 14 fotografií
Desetileté manželství Jiřího Paroubka (64) a Petry Paroubkové (43) končí. Petra se od svého "sexy mozečka" odstěhovala, protože nezvládla, že se znovu sbližuje se svou exmanželkou Zuzanou. Otázkou je, jak bude vypadat bitva o dceru a o majetek. Petra počítá s tím, že do řecké vilky bude dál jezdit.

Na tu kauzu si jistě vzpomenete. Jiří Paroubek musel několik dnů vysvětlovat, kde vzal peníze na nákup domu na řecké Ithace. Jiří Paroubek nakonec uvedl, že nákup nemovitosti financoval z úspor a z financí, které mu vynesl prodej knihy Plnou parou v politice.

Petra Paroubková se nikdy netajila tím, že Řecko miluje a že na Ithace našla druhý domov. Ráda sem jezdila s Jirkou nebo sama s dcerou Margaritou. A počítá s tím, že sem bude jezdit i dál.

Podle informací deníku Blesk se Petra od Jiřího odstěhovala a bydlí se sedmiletou dcerou v pronajatém bytě v Praze. Jiří se prý začal zase sbližovat s bývalou manželkou Zuzanou a Petra to neunesla. Dokonce prosakují informace, že Jiří toužil po tom, aby dovolenou trávili všichni pohromadě. I když má Paroubek sexy mozek, tak tohle už Petra tolerovat nechtěla.

Paroubek proslul velkým srdcem. K Zuzaně byl velkorysý a očekává se, že také rozchod s Petrou bude probíhat v klidu. Tipujeme, že vilu v Řecku nechá Petře a ta mu za odměnu nebude bránit ve styku s dcerou Margaritou.

Související články

Další články