Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Co bude po finále StarDance? Pavla Tomicová prozradila, jak bude teď vypadat její soukromí!

Pavla Tomicová a Marek Dědík
Zdroj: reprofoto ČT
+ Dalších 13 fotografií
Zpověď
Byla horkou favoritkou na vítězství v devátém ročníku StarDance, ale skončila na stříbrné pozici doslova jen krůček... Hvězdná Pavla Tomicová (56) prozradila redakci eXtra.cz, co ji po finálovém večeru oblíbené televizní soutěže čeká. A kdo by si myslel, že dotančila, hodně se splete.

Oblíbená herečka týden co týden dřela a ve StarDance 2018 bavila televizní diváky. Nejen svou pílí, tanečními kreacemi, ale také tím, že je rozený bavič. Poslední taneční večer má Pavla Tomicová za sebou a pro eXtra.cz svěřila, co ji teď čeká. Kdo by si myslel, že sekne s tančením, hodně se splete. Herečka má totiž podle svých slov plánu v tanci pokračovat.

"Určitě s tím skončit nechci. Je to velmi dobrá zkušenost a věřím, že u tancování zůstanu. Manžel byl rád, že se konečně hýbu," smála se talentovaná herečka, která se ale naplno zase vrhne do svých pracovních závazků. A sice herectví. Pavla totiž pro televizi Prima natáčí seriál Krejzovi.

I když Pavla skončila na druhém místě v oblíbené soutěži, respekt za své výkony si rozhodně získala. Ruku na srdce, kdo s úvodem soutěže čekal, že se herečka probojuje do posledního večera? A za to jí patří rozhodně palec nahoru.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy