Po tom, co se Iveta Bartošová (47) dostala ze spárů famílie Domenika Martucciho do náruče Josefa Rychtáře (55), se zdá, že by v tomto příběhu už mělo být všechno jen zalité sluncem. Iveta ale ještě možná neví, že Rychtář poté, co odešla se Zdeňkem Macurou, prohlásil, že vezme pěnici zpátky, pokud nastoupí na odborné léčení. Co tedy bude s pěnicí dál? Zde je pět možných předpovědí dalšího Ivetina osudu.

  1. Ivetu Rychtář přesvědčí, že aby konečně po všem, co se stalo, nastoupila na léčení. Zpěvačka sice bude mít nadále ve svých stopách paparazzi, ale smíří se s tím, absolvuje celou léčbu, po propuštění domů bude pravidelně navštěvovat psychiatra a po roce se vrátí ve velkém stylu na hudební scénu.
  2. Rychtář Ivetě zamlčí, že ji chtěl zpátky jen pod podmínkou léčby. Odveze ji do Uhříněvsi a Iveta slíbí, že už se to nikdy opakovat nebude.
  3. Iveta s Rychtářem sehrají divadlo na média, že se vrací do Čech, přitom zůstanou v Itálii, dokud Iveta nenabude dostatek sil pro návrat domů a možná využije nabídky Martucciho, který pro Prásk.cz řekl, že zpěvačce v Itálii zaplatí pobyt a léčení.
  4. Rychtář Ivetě řekne, že jedou domů, ale v Čechách ji rovnou odveze na specializované pracoviště, kde už na zpěvačku bude čekat tým odborníků pod vedením Karla Nešpora.
  5. Rychtář Ivetu odveze domů, nechá ji odpočinout a pak ji bude přemlouvat, aby zpěvačka nastoupila na léčení. Té se samozřejmě chtít nebude a v domě v Uhříněvsi se budou opět odehrávat dramata jako doposud.