Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Člověk, nebo zvíře? Šílený muž se nechal přetvořit na leoparda

Seznamte se: Larry Da Leopard.

Blázen, nebo jen nadšený milovník divokých šelem? Texasan přezdívaný „Larry Da Leopard“ si na své tělo nechal vytetovat více než tisíc leopardích skvrn. Navzdory tomu tvrdí, že jeho proměna stále ještě není dokončena a že se nezastaví, dokud se z něj nestane takzvaný mananimal – napůl člověk a napůl zvíře.

Skvrny přitom už teď pokrývají prakticky každý centimetr jeho kůže na rukou, zádech, uších, nohách a dokonce i pohlavních orgánech. Larry navíc rád chodí oblečený v kostýmu leoparda a ochotně se nechává fotit s každým, kdo o to projeví zájem.

Jeho rodiče z toho ovšem nijak nadšeni nejsou. „Když moje tetování viděli poprvé, plakali. Prý vypadám jako kreslená postavička,“ přiznal nedávno Larry v americké televizní show Taboo.

Problémy tohoto charakteru ostatně řeší i většina ostatních lidí, kteří mají podobnou zálibu jako Larry. Například Angličanka Amanda Brignall (která se nechala potetovat na cca 80 % těla) si před časem posteskla, že se jí už řadu let nedaří najít partnera, neboť většinu mužů její bizarní vzhled děsí.

Mohlo by vás zajímat

Další články