Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Členové Kelly Family promluvili pro eXtra: Jak se těší na koncert v Praze

Zdroj: Facebook
+ Dalších 10 fotografií
exkluzivně
Léta po nich nebylo vidu, nicméně slechu po nich bylo vždy. Rodina a skupina Kelly Family se po dlouhé pauze vrací na pódia s novým koncertním turné a exkluzivně pro eXtra promluvila nejen o pocitech z návratu, ale i o plánech do budoucna a o mnohém dalším.

Už 15. února se v O2 areně v Praze odehraje velký koncert legendární skupiny Kelly Family. Ta se vrací s nově připraveným programem, který slibuje zábavu fanouškům všech věkových skupin. Exkluzivně pro eXtra.cz tato rodinka promluvila o tom, co si od návratu slibuje.

Pociťujete nervozitu související s návratem?

Nepociťujeme. Naopak se moc těšíme. Máme naplánované obrovské turné, které čítá více než 30 koncertů, a těšíme se na naše fanoušky, kteří na nás nezapomněli. Většina z nás měla v naší pauze sólovou kariéru. Dá se ale říct, že se nám po sobě stýskalo a teď jsme zpět.

Plánujete na hudební scéně do budoucna zůstat, nebo předpokládáte, že se budete chtít opět na čas vrátit ke klidnému životu?

Dá se říct, že žijeme okamžikem a nyní se soustředíme na společné turné, do kterého dáváme maximum. Spojuje nás obrovský entusiasmus a chuť do koncertování.

Věříte, že dokážete své fanoušky bavit tak jako před lety?

Věříme a víme to. Máme za sebou již jedno comeback turné a to se povedlo nadmíru. Moc si vážíme toho, že máme vyprodané haly a naši fanoušci stále chodí. Navíc s sebou již berou své děti, což je změna od koncertů v minulosti.

Máte připravené nějaké speciální číslo?

Specialitou našeho turné je to, že budeme v první polovině koncertů hrát album Over The Hump přesně tak, jak bylo nahráno. Dá se do jisté míry říct, že před 25 lety to bylo přelomové turné. Obsahuje zásadní hity. V druhé polovině koncertů budeme hrát ty nejznámější písně, které si s námi lidé zazpívají.

Očekáváte stejný úspěch, jakého jste se dočkávali před lety?

Víte, v minulosti se stalo něco, co nikdo nečekal a nepředpokládal. Bylo to něco obrovského, nevíme, zda se to dá ještě zopakovat. Když si vzpomeneme na ty davy lidí u vás v Praze, bylo to naprosto neuvěřitelné.

Myslíte si, že dokážete zaujmout i mladší posluchače, kteří éru vaší největší slávy nezažili?

Jak jsme již říkali, lidé chodí na naše koncerty se svými dětmi a ty naše písničky baví. Tancují s rodiči a zpívají písničky, které jejich rodiče milovali jako teenageři. Takže jsme rádi.

Co bylo největším impulzem k vašemu návratu?

Prostě se nám stýskalo. Chtěli jsme zase stát na jednom pódiu po svém boku jako skuteční Kelly Family. Nikdo na nic netlačil, prostě jsme si řekli: Tak, teď je ten čas se do toho vrhnout znovu.

Čeho byste rádi během svého návratu dosáhli?

Jde nám hlavně o to pobavit lidi. Znovu jim zahrát ty písničky, které pro ně znamenají mládí. Je to čistá láska a pozitivní energie. Chceme se bavit.

Související články

Další články