Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Členka kapely The Pussycat Dolls prodává luxusní rezidenci: Nicole Scherzinger bydlela jako v pohádce

Členka kapely The Pussycat Dolls prodává luxusní rezidenci: Nicole Scherzinger bydlela jako v pohádce
Zdroj: Archiv
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
galerie luxusu
Jedna z nejvíce sexy zpěvaček Nicole Scherzinger (42), která se proslavila zejména jako hlavní zpěvačka v kapele The Pussycat Dolls, prodává své luxusní hollywoodské sídlo za téměř 180 milionů korun. Třípatrovou nemovitost s úchvatným výhledem si pořídila v roce 2016, kdy neměla ani poloviční hodnotu.

Sexy zpěvačka havajského původu Nicole Scherzinger je žena mnoha tváří. Známá zpěvačka není jen bývalou členkou a hlavní zpěvačkou v kapele The Pussycat Dolls, ale také je profesionální tanečnicí a několikrát dělala porotkyni ve světoznámých talentových soutěžích.

Na vrcholu své kariéry byla Nicole v dobách, kdy s kapelou The Pussycat Dolls trhala první příčky všech světových hudebních žebříčků. Kapela se sice v roce 2010 rozpadla, ale Nicole přesto nezahálela, vydala několik vlastních písní, působila ve světových muzikálech, stala se hvězdou televizních pořadů a porotkyní v talentových soutěžích.

V roce 2019 se všechny zpěvačky z kapely rozhodly, že zkusí společně opět pod jménem The Pussycat Dolls vydat novou píseň s názvem "React". Ač od jejich nové tvorby lidé moc neočekávali, sklidila píseň velký úspěch a má miliony zhlédnutí.

Čas se posunout o krok dál

Talentovaná zpěvačka, která byla v minulosti snoubenkou britského závodníka formule 1 Lewise Hamiltona, se rozhodla, že je na čase prodat svou luxusní rezidenci, kterou si v Hollywoodu pořídila v roce 2016.

Třípatrovou rezidenci s úchvatným výhledem na město prodává Nicole za 180 milionů korun. V domě se nachází 4 ložnice, 4 koupelny, kino, posilovna, několik bazénů a má rozlohu 4600 metrů čtverečních.

Podívejte se do galerie, v jakém pohádkovém luxusu si zpěvačka Nicole Scherzinger hověla.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy