Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Claudia Cardinale roky tajila znásilnění: Syna porodila tajně a pak se vydávala za jeho sestru

Krásná Claudia
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
NAROZENINY

Claudia Cardinale, která je považována za jednu z nejkrásnějších hereček dob minulých, slaví už 83. narozeniny. V dobách své největší slávy byla muži i ženami považována za světový sexsymbol a její krásné křivky, snědá pleť i hnědé vlasy přitahovaly obrovskou pozornost. Čas se sice nedá zastavit, Cardinale má však stále v oku velkou jiskru a neskutečné charisma. I přesto, co si musela vytrpět...

Claudia Cardinale se narodila v Tunisku, její rodiče však mají sicilský původ. A byli to právě rodiče, kdo u Claudie a jejích sourozenců uplatňovali přísnou katolickou výchovu.

Claudia Cardinale byla znásilněná

Claudia se vyznačovala i hlubokým a chraplavým hlasem, kvůli kterému ji vyloučili z pěveckého sboru. Přestože byla krásná už jako malá, netoužila po dráze modelky ani herečky, ale chtěla se stát učitelkou.

Zlomový byl pro ni rok 1957. Claudia tehdy prodávala lístky do tomboly na soutěži, kde se volila nejkrásnější Italka v Tunisku. Sama se soutěže vůbec neúčastnila, ale její nesmírné krásy si povšimlo mnoho lidí v sále, a tak byla i přes své protesty vytažena na pódium. Z brigádnice se tak rázem stala hvězda a vítězka soutěže, která získala mimo jiné pozvánku na filmový festival v Benátkách.

Ovšem ještě předtím se odehrálo něco, na co by Claudia nejraději zapomněla. Až po několika letech totiž vyšlo najevo, že Cardinale byla znásilněná jedním z mužů, který o ni usiloval. Jeho jméno sice nikdy neprozradila, ovšem nedobrovolný styk ovlivnil celý její život.

Claudia Cardinale musela poslouchat

Do Benátek totiž jela už těhotná. Její krásy si všiml producent Frank Cristaldi, který se herečky ihned ujal. Kladl si ale drsné podmínky. Cardinale celé těhotenství musela nosit stahovací korzet, potom tajně porodila v Londýně, syna Patricka nechala u rodičů v Tunisku a vydávala ho za svého bratra. Navíc nesměla přibrat ani deko, nechat si ostříhat vlasy či změnit image.

Claudii však Frankovo chování zřejmě nevadilo, a tak s ním navázala i románek a poté se oba i vzali. Jejich vztah byl plný příkazů a zákazů, ale také nebývalých filmových úspěchů. Filmovým debutem byl snímek Zmýlená neplatí, a Cardinale poté spolupracovala i s celou řadou slavných herců, mezi které patří například Jean-Paul Belmondo, Alain Delon, Sean Connery či Henry Ford.

Manželství s producentem Cristaldim vydrželo devět let. Jejím druhým manželem se stal režisér Paqual Squitier, který před pár lety zemřel. Společně měli dceru Claudii.

Mezi nejslavnější filmové snímky sexbomby 60. a 70. let patří Rocco a jeho bratři, Gepard, Růžový panter či Tenkrát na Západě. V roce 1993 získala i Zlatého lva za celoživotní dílo na filmovém festivalu v Benátkách, kde vlastně svou kariéru odstartovala...

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy