Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Claude se vysmál Adrianě a při obraně Olivera zmínil Lua. Válka srdíček z Love Islandu přiostřuje

Adriana Brabencová pokračuje ve válce na sociálních sítích s Oliverem Průchou: Přidal se dokonce i další účastník Love Island 2023
Zdroj: Koláž eXtra/Se souhlasem Televize Nova
+ Dalších 8 fotografií
VZTAHY

Žabomyší války mezi srdíčky z Love Islandu pokračují. Píseň Olivera Průchy, v níž vyznal lásku influencerce Dominique Alagii, započala přestřelku mezi blonďatým modelem a Adrianou Brabencovou. Ta totiž na song zareagovala jako první a naznačila, že je píseň příšerná. Oliver to ale nenechal jen tak a i se svým věrným přítelem z vily Claudem Lhoteckým rozjeli s půvabnou blondýnkou válku na sociálních sítích.

Bývalý účastník reality show Love Island 2023 Oliver Průcha, který způsobil ve vile obrovské drama, přidal na svůj TikTok před nedávnem video, v němž písní vyznává lásku influencerce Dominique Alagii. To vyvolalo obrovské haló na sociálních sítích, zvlášť po řadě navazujících reakcí, které odstartovala Adriana Brabencová.

Claude rýpl do Adriany

Jak jsme již psali, první reakce Adriany, s níž Oliver tvořil pár v Love Islandu, vyvolala další dramata. „Myslím, že můj mozek právě spáchal sebevraždu,“ zareagovala s hlasitým smíchem na Oliverovo video na svém TikToku. To se zřejmě mladého modela dotklo a rozhodl se také reagovat.

Oliver se však rozhodl vzít si k tomu ještě posilu v podobě kamaráda z reality show Clauda Lhoteckého. "Jé, není to náhodou Luovo tričko? Jak se říká, stará láska nerezaví," říká ve videu Claude, který reaguje na Adrianino tričko v reagujícím videu. Ta má totiž na sobě skutečně kus oděvu, který jí na Kanárských ostrovech daroval zamilovaný Lu Jambor.


Adriana vrátila úder

Ovšem Adriana chtěla mít opět poslední slovo, a tak se rozhodla vrátit úder. V novém videu poukázala na fakt, že si Claude ve vile na Kanárských ostrovech vybral na prvním párování právě ji. "Máš pravdu, Claude, stará láska nerezaví," vysmála se mladíkovi Adriana.

Malicherná přestřelka pak zdánlivě končí posledním videem, na němž se Oliver s Claudem nejspíš snaží propálit Adrianin nový vztah. Ta by podle Clauda měla randit s influencerem Janem Liškou. "Pozdravuj Lišáka," vzkázal Adrianě Claude.

Jako malé děti

Fanoušci celou situaci přirovnávají k chování ve školce a srdíčka z Love Islandu by měla připomínat malé děti, které se předhánějí. "Jak děti ve školce," napsala fanynka. "Přestaňte se chovat jako malé děti, to je hrozné," napsala další.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy