Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Claude a Rachel se vyhýbají oblečení i po návratu z Love Islandu. Dredová kráska ukázala ňadra

Rachel a Claude jsou favority na vítězství Love Islandu 2023.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 7 fotografií
Nahota

Rachel Karnížová s Claudem Lhoteckým byli ve vile Love Islandu považováni za nejvíce intimně aktivní dvojici, která prahne po milostných hrátkách kdykoli a kdekoli. Ačkoli jim diváci moc šance na společné soužití nedávali, pár naopak překvapil. Rachel s Claudem se od sebe po ukončení reality show neodtrhli a dokonce se ani nepřestali svlékat. Společně nafotili polonahé fotky, které poté sdíleli na svých Instagramech. 

Rachel Karnížová a Claude Lhotecký vstoupili do vily lásky jako jedni z prvních soutěžících. Jejich společné cestě za láskou nikdo moc nevěřil, přesto se dokázali přes veškeré nástrahy osudu probojovat až do finále, kde skončili na třetím místě.

Sexuální mašiny

Reality show Love Island je spojila tak, jak ani oni sami nečekali. Od začátku to mezi sebou měli nastavené tak, že si sice důvěřovali, ale fungovalo jim to spíše po fyzické stránce. Byli to právě oni dva, kteří měli ve vile neustále sex. Nyní to ale vypadá, že se mezi dvojicí skutečně tvoří větší city. Od té doby, co se z vily vrátili domů, jsou neustále spolu, i když to původně tak nechtěli.

A nezaostávají ani po intimní stránce. Podle jejich sociálních sítí to vypadá, že od návratu z Kanárských ostrovů se ještě neoblékli. Dvojice má za sebou profesionální focení, na kterém Rachel ukázala téměř vše. Fotky poté sdíleli na svých Instagramech. Nakonec u fanoušků získali oblibu. Jejich příznivci jsou z fotek nadšení a píší samé pozitivní komentáře.

Letošními vítězi se stali Mária Glatzová a Christopher Jirout, kteří vybojovali výhru dva miliony korun. Druzí skončili Venis Dao s Adamem Sedrem.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy