Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Clash of the Stars: Kluk s kamením inkasoval tvrdé K.O. Jde si pro další?

Ondřej a Leoš ještě před zápasem.
Zdroj: Se souhlasem Ondřeje Untermulera
+ Dalších 5 fotografií
Clash of the Stars

Ondřej Untermüller, známý jako Kluk s kamením, má za sebou svůj první bojový zápas. V něm se utkal s influencerem Leošem “Rošťákem Svobíkem” Svobodou a pikantní duel skončil jen po několika málo vteřinách. Ondřej inkasoval tvrdé K.O. a šel k zemi. Ani prohra ho ale neodradila a jak sám v rozhovoru pro eXtra.cz potvrdil, schyluje se k dalšímu souboji. Známe jeho nadcházejícího soupeře!

Ondřej Untermüller, známý hlavně díky své menší, neplánované roli v Ano, šéfe, když si tenkrát jako malý kluk přišel hrát s kameny na náměstí v Písku, a to přímo v průběhu natáčení Polhreichova pořadu. Od té doby uběhlo několik let, ale na legendární scénku se stále nezapomnělo a Ondřej si tak neřekne jinak než Kluk s kamením.

Dnes se pokouší upoutat pozornost v roli zápasníka a má za sebou svůj první oficiální zápas. K tomu došlo v sobotu 25. 6. 2022 pod organizací Clash of the Stars.

Ondřej chtěl jít původně do klece s influencerem a tiktokerem Adamem Kajumim, jehož také veřejně vyzval. Adam ale výzvu na zápas nepřijal, a tak si na Ondřeje vyšlápl Leoš “Rošťák Svobík” Svoboda.

Kluk s kamením vs. Rošťák

Zápasu předcházela velká slova a vzájemná provokace na sociálních sítích. Dvojice se navíc stihla porvat ještě před oficiálním soubojem, o čemž jsme informovali. Poté se mezi oběma přiostřilo, den před zápasem, v rámci veřejného vážení bojovníků, si Ondřej pro svého soupeře přichystal menší překvapení. Když se dvojice měla postavit tváří v tvář a měla předvést poslední staredown, Ondřej po Leošovi hodil várku rajčat a vajíček.

Napjatá situace se ale nejvíce vyostřila v kleci. Zápas netrval dlouho, skončil jen po několika málo vteřinách v prvním kole. Ondřej inkasoval tvrdé K.O. a šel k zemi, rozhodčí ihned souboj ukončil. Překvapivý závěr a prohra Kluka s kamením rozhodně neodradily od pokračování s bojovými sporty. Již brzy se začne připravovat na svůj druhý souboj, jak sám potvrdil v rozhovoru pro eXtra.cz. Známe jméno nadcházejícího soupeře!

Dalo by se očekávat, že Ondřej bude volat po odvetě s Leošem, ale není tomu tak. “Nevyhrál jsem, prohrál jsem. I zúčastnění se cení, myslím si, že ten člověk si zaslouží ode mě taky respekt. Rošťák alias Leoš Svoboda je prostě dobrej.” Leoš si od Ondřeje naopak získal respekt.

Odešel jako poražený, ale jeho cesta v bojových sportech tímto rozhodně nekončí! “Neskončila. Budu přijímat nějaký vyzývatele,” prozradil.

Kluk s kamením vs. Fregamer

A první na řadě, jehož výzvu přijme, bude David Pražák, vystupující jako Fregamer, přítel známé Shopaholicadel. Ten Kluka s kamením vyzval nejdříve prostřednictvím sociálních sítí, poté také přímo na galavečeru Clash of the Stars, záznam organizace zveřejnila na svůj Instagram.

Obě výzvy ale zůstaly zatím bez odezvy. Ondřej na ni zatím veřejně nezareagoval, ale v rozhovoru pro eXtra.cz potvrdil, že se to v blízké době stane. “Kývnu na to,” řekl ve stručnosti. Tento zápas budou doprovázet i osobní spory, které mezi dvojicí panují. “Adél si myslí, že rozdávám její telefonní číslo. To tady v Česku celkově koluje, že prodávám telefonní čísla známých lidí, už jsem na jednoho člověka kvůli tomu podal trestní oznámení, ten to dělá mým jménem. Ona si právě myslí, že to dělám já, chce za sebe poslat přítele,” objasnil důvod jejich sporu.

Kauza týkající se Ondřeje a toho, že údajně prodává telefonní čísla známých lidí, koluje na internetu už přes dva roky. Ondřej nařčení ale popírá a v rozhovoru pro eXtra.cz sdělil, že celou situaci řeší s policií.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy