Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Promotéři Clashe odtajnili další porci bizáru: Sumo zápas, dívčí řežba, kontroverzní Laduška i velké překvapení

+ Další 4 fotografie

Očekávaný sedmý galavečer Clash of the Stars se blíží. Ačkoli organizátoři zatím nezveřejnili startovní listinu, čas a místo konání, v pořadu eXtra Host nastínili, čeho se fanoušci dočkají tentokrát. Promotér Tomáš Linh Le Sy a moderátor Jakub Jíra odtajnili některé ze zápasů a prozradili jedno velké překvapení. 

"Karta je hotová," hlásí s nadšením organizátoři populární organizace Clash of the Stars v pořadu Extra Host, kteří se momentálně těší na sedmý galavečer. Promotér organizace Tomáš Linh Le Sy a moderátor Jakub Jíra pro své diváky opět chystají nezapomenutelný zážitek a pořádnou dávku bizarní show, jak je u nich již zvykem. Karta je sestavená, datum a místo konání je dané, detaily však pořadatelé odtajní až na tiskové konferenci, kterou avizovali na sociálních sítích. Malou ochutnávku a to, na co se mohou fanoušci těšit, však nabídli již ve studiu v redakci eXtra.cz.


Clash of the Stars 7: Větší hala a nečekané duely

Dát do kupy startovní listinu a seznam tváří, které se na turnaji objeví v kleci, bylo velmi snadné. Zájemců mají prý organizátoři požehnaně a pomalu, ale jistě už s velkým předstihem připravují galavečer číslo 8. Ale není třeba předbíhat, čeho se tedy diváci dočkají na sedmičce? "Odtajnili jsme už, že se do klece vrací Tomášova přítelkyně Denča (Denisa Dryndová). Nepřímo jsme prvním staredownem oznámili zápas Mína vs. Laduška. Na ten zápas se těším, holky to mezi sebou mají už hodně dlouho vyhrocené. Vzkazují si spoustu negativních zpráv přes rozhovory, bude to určitě jeden z těch větších zápasů," řekl v pořadu eXtra Host moderátor Jíra.

"Ještě sumo," dodal Tomáš Le Sy. Na jedné straně se v sumo zápase objeví Diego Kotlár. Myšlenka na tento typ souboje prý přišla spontánně. "Když se podíváme na oba borce, nejsou úplně vhodní na klasický zápas v boxu, kickboxu nebo v MMA. Když jsme to s nimi řešili, napadlo nás, že bychom opět mohli přinést do Clashe něco, co tam ještě nebylo, něco, co je nezvyklé. Řekli jsme si, pojďme udělat sumo zápas. Kluci na to kývli a je to na světě," vysvětlují. Úryvek rozhovoru si můžete přehrát v náhledovém videu.

Přesun do větší haly?

Již delší čas se mluví o tom, že by organizátoři COTS mohli pokořit pražskou O2 arénu. Uskuteční se sedmý galavečer již v největší hale Česka? Pořadatelé nepřímo naznačili, že přesun do větší haly bude! Podle čeho vybírají tváře, které se pod jejich záštitou objeví v kleci, co říkají na kritiku Oktagonu a jak reagovali na výzvu Karlose Vémoly, který se nechal slyšet, že by si za pořádný balík peněz střihl zápas v Clashi? Celý rozhovor si přehrajte ve videu výše.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy