Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Článek o dvou holkách, které neznáte, ale měli byste si jej přečíst, aby vám otevřel oči

Bethenny Frankel na lehátku a Logan Fazio jí dělá servis s vodou. Co to má
znamenat?
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Koukáte na tuhle fotografii na úvodu a říkáte si, proč byste měli číst tento článek, když ty lidi neznáte? Protože se dozvíte, jak to chodí v zákulisí u těch, kterými většina lidí opovrhuje.

Jsou to zatracení šmíráci, lezou lidem do soukromí, nedají jim nikdy pokoj a chudinky celebrity strašně trpí a jsou obtěžovány na každém kroku zvrhlými amorálními lidmi, kteří se nazývají paparazzi.

Člověk s fotoaparátem visí na stromě, leze po okapu, maskuje se za křoví a je vybaven špičkovým objektivem za stovky tisíc, protože ty svoje fotky pak prodá nejzvrhlejšímu bulvárnímu plátku a zinkasuje strašlivé desetitisíce, jelikož vy všichni si to pak kupujete.

Netvrdíme, že v některých případech to tak není. Ale v drtivé většině případů je to úplně jinak. Jak? To dokazují následující fotky v galerii, kterých je tak málo, že skoro neexistují, a proto není divu, že to veřejnosti uniká.

Celebrity dost často znají své fotografy. A to nejen podle obličeje, ale i jménem. Kolikrát se spolu i přátelí a dochází mezi nimi ke vzájemné spolupráci typu: Já ti teď řeknu, co chci nafotit, a ty se budeš tvářit takhle a dělat tohle. Než vznikne podobná „náhodná“ fotka, je to velmi často dílem domluvy.

Logan Fazio patří mezi nejznámější americké paparazzi fotografy a nechala se nafotit u své práce. S Bethenny Frankel, místní televizní hvězdou, která je pro Evropana neznámá, ale za mořem jedna ze sledovaných, si právě domlouvá nechutné šmírácké focení nebohé koupající se celebrity.

Ta je ráda, že její fotky projdou tiskem a bude se o ní vědět, čili její cena na trhu práce se bude držet na stabilní úrovni a nebude upadat v zapomnění, Logan naopak dokáže ocenit, že celebrita spolupracuje, a ještě jí doporučí, jak se má tvářit a kam se má dívat, aby z fotek nebylo poznat, že se na pláži sešly dvě kámošky, které cvaknou pár snímků a pak si zajdou na kafe a na zmrzku.

Jak říkáme – strašnej hnůj.

Související články

Další články