Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Civilizace se vrátila do Vémolandu: Lela už může k telefonu, policie ale dál řeší Karlose, ten zase Slováka

Lela Ceterová může k telefonu, policie dál řeší Karlose Vémolu
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
VZTAHY

Esmeralda by jim záviděla! Vyhrocené vztahy mezi instagramovou hvězdičkou Lelou Ceterovou (32) a MMA bojovníkem Karlosem Vémolou (36), které připomínaly šílené dějové kotrmelce z telenovel, se pomalu začínají uklidňovat. Jak je to ale s jejím údajným slovenským milencem a odkdy má povoleno zase používat telefon? Redakce eXtra.cz má vyjádření její zástupkyně.

Divočina jak z Mexika

Takové vztahové veletoče by influencerce Lele Ceterové a sportovci Karlosu Vémolovi záviděli snad i scenáristé mexických telenovel pod vlivem kokainu. Před pár dny se u nich strhla mela, prý kvůli nevěrám Karlose, ten ale říká, že nevyřčenou partnerskou přísahu naopak porušila jeho něžná polovička, která si měla začít s jistým pánem, akorát se postupně mění, kdo to vlastně má být.

Nejdřív dvojice vše popírala, když se redakce eXtra.cz zeptala, pak Lela Ceterová vzala roha, svého milého veřejně obvinila z toho, že ji ztloukl s dítětem v ruce, takže se před ním musela ukrývat, aby o den později přijela i s dětmi zpátky za doprovodu tchyně. Vrátili se tedy k sobě, nebo…?

Lela Ceterová: Karlos Vémola už ji prý pustil k telefonu

„Situace je už klidnější. Nebrala bych to tak, že jsou spolu zpátky. Lela si šla ve středu v první řadě pro věci svoje a dětí. Ale společně věci řeší, což je logické, že je řeší, v první řadě jsou rodiče a oba už řekli, že to je pro ně prvořadé,“ řekla eXtra.cz manažerka Lely Ceterové a její blízká přítelkyně Nina Sedláková.

Ještě ve středu večer neměla mít partnerka MMA bijce k dispozici svůj telefon, který jí podle jejích vlastních slov zabavil.

Telefon už má zpátky, ale nyní nebude nijak reagovat. V první řadě si to musí vyřešit mezi sebou, mediálních vyjádření už bylo dost a žádná další teď nejsou třeba. Situaci to nepomáhá,“ míní.

Slovenský milenec?

Zatímco ze strany Karlose padlo tvrzení, že Ceterová stáhla obvinění z domácího násilí, které na něj podala, manažerka silikonové influencerky tohle odmítá.

„Takové informace nemám. A to mám hodně informací, věděla bych to. Tohle se nestahovalo,“ trvá si na svém.

„Teď spolu opravdu řeší především děti a bydlení,“ doplnila.

Vyjádřila se také k informacím, které celý případ údajných nevěr zamotal. Karlos dnes tvrdí, že Vít Kaiser, kterého měl podle svých slov proplesknout (žena tohoto muže ale tvrdí opak), ve skutečnosti nebyl milencem Lely, ale že si toho pravého pod tímto jménem uložila v telefonu. Podle něj má mít v reálu za milence jakéhosi bohatého Slováka.

Když jsme se na tohle manažerky zeptali, odpověděla záhadně. „Ale Slovák to není,“ napsala nám, až po několika dalších zprávách to upřesnila. „Ani Slovák, ani Čech. Nikdo takový není. Neblázněte. Lela miluje Karlose,“ dodala.

Samozřejmě to mohlo být i tak, že si někoho vymyslela, aby se svému příteli pomstila za domnělé (či skutečné?) nevěry, ale ten si myslí, že když ji údajný milenec zasypává nákladnými dary, že to jen tak nebude.

V tom aby se někdo vůbec vyznal…

Související články

Další články