Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Čivava se chtěla mazlit, pak dívce (23) urvala horní oční víčko

Čivava se chtěla mazlit, pak dívce urvala horní oční víčko
Zdroj: pixabay
Extra bizár

Mladá Američanka zažila šok. Roztomilá čivava z ničeho nic zaútočila na její umělé řasy a dívce tak způsobila komplikované zranění. Urvala jí horní víčko, mladá žena tak trpí velkou bolestí.

Kelsey Salmon (23) z Atlanty v USA podstoupila velmi nečekanou a nepříjemnou plastiku obličeje. Rozčílenou čivavu pravděpodobně dráždily její umělé řasy, a tak se rozhodla mladou ženu o doplněk krásy připravit. Američanka prožívá trauma a posměch na sociálních sítích.

Kelsey Salmon si hladila roztomilou čivavu své kosmetičky na kolenou. Když pracovnice salonu přilepila umělé řasy, obě ženy zažily nemilé překvapení. Malý pejsek se rozhodl štětiny sundat a nečekaně zaútočil.

Bude se hojit více než rok

Mladé Američance čivava odtrhla horní oční víčko. Místo oslavy, na kterou chtěla být žena krásná, tak strávila několik dní v nemocnici, kde musela absolvovat složitou operaci. Doktorům se naštěstí podařilo horní víčko zachránit, ale Kelsey s ním nesměla pohnout celých 10 dní a kůže se jí bude hojit více než rok.

Kelsey o celé události pohovořila pro deník The Daily Mail: „Seběhlo se to v domě mé kosmetičky. Začala mě malovat, když vtom jsem uslyšela psa. Čivava vyskočila na postel vedle mě. Vzala jsem ji se svolením na klín a začala jsem se s ní mazlit. Vše bylo do té doby v pořádku.“ Po chvíli však pes na dívku nevyzpytatelně skočil.

Krev byla všude

Útok trval jen několik málo vteřin, zvíře však stačilo strhnout celé horní víčko. Šokovaná dívka zpanikařila a začala nahlas sténat. Krev byla všude. Kosmetička okamžitě volala záchrannou službu. Přestože Kelsey děkuje vyšší moci, že ji pes nepřipravil o zrak, operace byla velmi komplikovaná. V nemocnici se bohužel v daný okamžik nenacházel žádný plastický chirurg a nešťastná dívka tak musela čekat na jeho příjezd celých sedm hodin!

Víčko se dle mladé ženy léčí velice rychle, přesto už nikdy nebude pracovat tak jako před incidentem. „Teď beru antibiotika a musím si oko pravidelně ošetřovat speciálním očním gelem, aby rohovka nevysychala," svěřuje své nynější potíže a starosti. Kelsey si chtěla jet odpočinout k moři na Havaj, ale během poslední prohlídky doktor zaznamenal, že kůže, která se přišila zpět k oku, začíná černat. Nejhorší obavy se naštěstí nakonec nevyplnily a mladá parádnice v budoucnu naštěstí uvidí.

Kromě veliké bolesti obličeje se Kelsey vyrovnává s nelichotivými poznámkami ostatních. Dívka se o svých zkušenostech podělila prostřednictvím TikToku, kde kromě posměšků získala i několik pozitivních reakcí. Pozitivní zprávy jí momentálně pomáhají vyrovnat se s traumatem z neznámých psů, které si už pravděpodobně nikdy na svůj klín neposadí.


Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy