Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Citlivý Radek ze Svateb se chlubí mladičkou přítelkyní Klárkou: Už spolu i bydlíme

Radek se zamiloval do půvabné Klárky.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova / Se souhlasem R. Stöbera
+ Dalších 5 fotografií
láska

V reality show Svatba na první pohled se Radek Stöber (32) sice zamiloval, ale jeho láska opětována nebyla a nevěsta Simona (30) ho tak musela poslat k vodě. Z rozchodu se ale Radek nevzpamatovával dlouho, lásku našel v mladičké Kláře (19), která je Simoně nápadně podobná, a často se jí pyšní na sociálních sítích.

Radek Stöber se přihlásil do show Svatba na první pohled, aby mu odborníci pomocí vědy našli po několika neúspěšných vztazích konečně tu pravou do života. Do páru mu byla vybrána Simona Míková, která ale jeho lásku neopětovala, a tak se vztah rozpadl.

Všechno zlé je pro něco dobré

Simony kopačky byly ale pro Radka zřejmě dobré rozhodnutí. V daný moment zřejmě ještě ani netušil, že mu do života brzy vkročí nová žena, do které se zamiluje nejen on, ale láska bude vzájemná.

"Dali jsme se dohromady díky tomu pořadu. Je to stádium zamilovanosti, prostě si užíváme přítomnost toho druhého, taková ta prvotní fáze, kdy jsi okouzlenej, nadšenej a všechno je růžový. Už spolu bydlíme," svěřil se začátkem roku pro Život ve hěvzdách.

Radek se zamiloval do mladičké blondýnky Kláry, která svou vizáží lehce připomíná i Simonu. I po několika měsících vztahu jim láska stále klape a Radek se své milované nemůže nabažit. Několikrát ji dokonce napsal i poezii z lásky. "Láska dodává člověku křídla. Všechny starosti světa se ve světle toho, když s někým sdílíte lásku, zdají být malicherné. Děkuji vesmíru, že mi v tomto období, plném nejistoty a strachu, přinesl do života tuto nádhernou bytost," napsal nedávno dojemný vzkaz věnovaný své lásce.


Jeho experimentální manželka Simona Míková má podle všech informací nápadníků plno, ovšem na toho pravého zatím nenarazila. Aktuálně se věnuje hlavně sobě a svému zdraví. Začátkem roku se rozhodla zatočit s přebytečnými kily, což se jí velmi daří. Nedávno také oslavila třicítku a snad nikdy jí to neslušelo více.Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy