Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Cítíte se nešťastná? Tady jsou 4 věci, které nejčastěji děláte

Zlepšit náladu vám může pomoci kamarádka.
Po bolestivém rozchodu nebo třeba jen v komplikovaném životním období se zkrátka cítíme občas nešťastně. Proměnit náladu z pekelné na dobrou bývá těžké. Přinášíme vám 4 věci, které děláte, když máte smutek v duši.

1. Odmítáte odpustit

Umění odpouštět je jednou z nejdůležitějších vlastností, které byste se měli rozhodně naučit. Pokud to totiž neumíte, blokujete si tím šťastný a spokojený život. Každý občas dělá chyby, a tak buďte velkorysí.

2. Málo spíte, málo jíte

Nemůžete spát ani jíst, místo toho jen sedíte a koukáte do blba. Z ničeho nemáte radost a hlavou vám neustále běží děsivý film, který vám dělá nejednu vrásku na čele.

3. Izolujete se od okolního světa

Nemáte zájem vídat se s přáteli ani rodinou. Nejradši jste sami se svým smutkem a nechcete se ze své samoty vymanit. Měli byste ovšem mít na paměti, že ostatní by vás mohli přivést na jiné myšlenky.

4. Je pro vás extrémně důležité, co si myslí druzí

Neustále se zabýváte tím, co si o vás myslí druzí a neustále to také řešíte. Pokud nemáte dostatek sebevědomí, abyste se obhájili sami před sebou a před světem, je na čase s tím něco dělat.

Mohlo by vás zajímat

Další články