Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Cítíte se mizerně? Může za to SUPERMĚSÍC, který ozářil dnešní oblohu! A bude hůř

Jak se na vašem duševním stavu podepisuje dnešní superměsíc?
Zdroj: archiv
+ Dalších 9 fotografií
Noční oblohu z neděle na pondělí ozáří jediný superměsíc letoška. Měsíc je v nejbližší vzdálenosti od Země a jeho svit bude o 30 % silnější, než když bývá nejdál. S úkazem se však nepojí jen astronomická podívaná. Probudily se i živly, které dokáží ovlivnit naši psychiku. Pokud máte den pod psa, může za to superměsíc!

Velký zájem mezi lidmi odnepaměti vzbuzuje úplněk, nejsilnější měsíční fáze. Kromě vlivu na přírodní jevy značně působí na náš duševní i tělesný stav. Už tři dny před úplňkem jsou znát. Dnešní superměsíc vyšel v 16:47 a zapadne v pondělí v 6:42 hodin.

Pokud jste se doteď cítili špatně, pak vězte, že během večera a noci se může váš psychický stav ještě zhoršit. Na pozoru by se měli mít především Blíženci, na které má první zimní úplněk největší vliv.

Ostražitost doporučujeme především při řízení voizidla a obecně při cestování. Úplněk může zasáhnout i do komunikace, a to jak osobní, tak například s úřady, ale dost možná půjde o vliv pozitivní. Velmi pravděpodobně pocítíte jeho sílu i při pouhém mluvení a psaní. Pokud zrovna řešíte nějaký důležitý problém, raději nechte jeho rozlousknutí až na pondělí. Hrozí vám náchylnost k sebezapírání, což by mohlo vést k rozhodnutím, jichž byste později litovali.

Bolesti hlavy a celkový pocit slabosti rovněž nejsou ničím neobvyklým. Počítejte také s tím, že se budou ještě stupňovat. Moc se nevyspíte a ještě ráno budete nevrlí. Během poledne se vám ale uleví a po zbytek pondělí už se budete cítit dobře.

Související články

Další články