Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Cítila se v nebezpečí: Zpověď přítele, kterého ubitá Viola (†34) prosila o pomoc

Zdroj: Wikipedie/Wizzard
+ Dalších 12 fotografií
chtěla pryč
Kolem smrti učitelky anglického jazyka Violy (†34), se objevují další znepokojivé informace. Mladá žena, která byla poslední 4 roky členkou Apoštolské církve, ze které údajně chtěla odejít, komunikovala v den smrti se svým australským expřítelem. Tomu posílala zprávy ve smyslu, že by chtěla ze Slovenska zmizet. Tušila snad, že není v Bratislavě v bezpečí?

Viola posílala v den své smrti zprávy bývalému příteli. Podle policie byl Australan Treyante poslední, s kým mladá žena komunikovala. Dvojice, která spolu i po rozchodu dobře vycházela, se seznámila v Singapuru, kde se oba živili v modelingu. Informuje o tom slovenský deník pluska.sk.

Pár spolu chodil dva roky, poté přišel rozchod, ze kterého se Australan těžko dostával. O to víc ho překvapilo, když mu Viola v den, kdy zmizela, psala zprávy, jestli by za ním nemohla přiletět do Austrálie a aby jí odpustil. „Prosila mě, abych jí odpustil, že se se mnou rozešla. Také se mě ptala, jestli by za mnou nemohla přiletět do Austrálie. Já jsem ale odmítl,“ popsal mladý muž. Důvodem jeho odmítnutí byl fakt, že se z rozchodu dlouho dostával a nechtěl se znovu spálit.

„Jsem neuvěřitelně smutný. Po tom, co jsem se dozvěděl o její smrti, co zažívala v posledních okamžicích života, cítím neuvěřitelnou bolest a žal. Přemýšlím, že kdybych jí odpověděl jinak, mohl jsem tomu hroznému konci zabránit,“ svěřil se zdrcený Treyante.

Ten měl možnost potkat i Violinu matku, která žije ve Snině. Spolu s Violou procestovali řadu zemí a cizinec z ní byl doslova unesený. „Byla to neuvěřitelně skvělá bytost, která ráda pomáhala lidem. Toužila být mámou,“ prozradil muž.

Komunikace mezi Violou a jím měla probíhat v neděli večer našeho času. Treyante, který žije v Sydney, by měl v nejbližších dnech dorazit do Bratislavy vypovídat na policii.

Už jsme vás informovali o podivných praktikách Apoštolské církve, kde Viola působila a odkud podle známých chtěla delší dobu odejít. Nebylo jí to však dovoleno. Souvisí s tím její touha zmizet do zahraničí?

Mohlo by vás zajímat

Další články