Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Cítil jsem se jako vězeň. Meghan mi otevřela oči: Princ Harry popsal, jak se věci mají

Princ Harry popsal, jak se věci mají: Meghan mi otevřela oči
Zdroj: Profimedia
přiznání
Meghan Markle (39) nebyla u Oprah jediná, kdo se detailněji rozpovídal o britské královské rodině. I její manžel princ Harry toho měl dost na srdci, především lítost. Jeho vztah s otcem a bratrem také není úplně ukázkový a na nejlepší cestě. Princ navíc pronesl několik slov o tom, že se cítil, jako vězeň...

Celá situace kolem Meghan Markle a prince Harryho je velmi vypjatá už od chvíle, kdy se pár rozhodl, že odejde od britské královské rodiny. A vévoda ze Sussexu přiznal, že pro něj takový život byl spíše pastí nebo vězením. S těmito detaily se mimo jiné svěřil v rozhovoru s Oprah Winfrey. Byla to Harryho žena Meghan, která mu otevřela oči.

"Sám od sebe bych nebyl schopný odejít. Byl jsem uvězněn a neviděl jsem cestu ven. Byl jsem v pasti, ale nevěděl jsem to. Pak jsem ale potkal Meg a naše světy se střetly tím nejlepším způsobem," svěřil se princ. "Byl jsem uvězněn v systému, v jakém je uvězněn i zbytek mé rodiny. Můj bratr i otec jsou uvězněni. Nemohou odejít. A já kvůli tomu s nimi soucítím," dodal.

Tím, že se Harry zřekl královských povinností a od rodiny odešel, se rozbil vztah nejen mezi ním a bratrem, ale také vztah s jeho otcem princem Charlesem. "Z Kanady jsem měl tři rozhovory s babičkou a dva s otcem, než mi přestal brát telefon. Požádal mě, abych plán na odstoupení od královských povinností uvedl písemně. A tak jsem tam napsal všechny detaily, dokonce i to, že jsme plánovali oznámení zveřejnit 7. ledna," vylíčil princ situaci před megxitem.

Psychické zdraví

Oprah samozřejmě zajímalo, proč tehdy princ Charles nebral telefon. "V té době jsem vzal věci do svých rukou s tím, že to musím udělat pro svou rodinu. Mrzí mě, že to došlo až sem, ale musel jsem něco udělat pro duševní zdraví moje i manželky a také Archieho, protože jsem viděl, kam to směřuje. Jsem zklamaný, protože otec si prošel něčím podobným a ví, co to znamená cítit bolest. Navíc je Archie jeho vnuk. Ale otce budu navždycky milovat. Stalo se mnoho špatných věcí a jednou z mých priorit nadále bude zkoušet tento vztah napravit," rozpovídal se princ Harry.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy