Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Čisté trenky vztah nezachrání: Víme, čím Vlaďka Erbová naštvala Gulašiho

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 27 fotografií
KOPAČKY A KONEC
Tenhle vztah už se nikdy nedá dohromady! Tvrdí to svorně známí Vlaďky Erbové (37) a Michala Gulašiho (32), podle kterých ani to, že hokejista miluje Vlaďčiny děti, tentokrát jejich partnerství nezachrání. Redakce eXtra.cz získala exkluzivní vyjádření z obou stran, která popisují, co párečku ve finále zlomilo vaz. Přitom to byla tak hezká dvojka!

O tom, že spolu ti dva už dál netvoří pár, jsme již informovali. Michal bydlí u kamaráda a v žádném případě se nechce vrátit domů. Důvod je nasnadě.

Gulašiho slova

„Michal mi řekl, že už to dál nezvládne. Vadí mu hlavně ty články, že se objevují a nevěří, že by za nimi nestála Vlaďka. Slýchával, jak si s novináři, kteří nyní píší o rozchodu s informacemi od údajného zdroje, hodně a často telefonovala, tak si to takhle logicky propojil. Je pevně rozhodnutý, že už se k ní nevrátí. Přes to nejede vlak,“ řekl eXtra.cz dobrý kamarád hokejisty. Podle našich zpráv se doma ukázal jen ve čtvrtek na otočku, aby si vzal vyprané oblečení. Čisté trenýrky si odnesl, ale na záchranu vztahu je to prostě málo...

Důvodem je i to, že Vlaďka Erbová (37) pořád dokola řeší i ty nejbanálnější věci, klidně i hodiny v kuse, což by podle některých dříve nebo později umořilo i osla, natož extraligového hokejistu.

Zničená Erbová

Konkrétnější důvod rozchodu a pomyslný hřebíček do rakve vztahu dvojice popsala žena, která se přátelí s druhou stranou.

„Vlaďka je zničená. Je přesvědčená, že vztah jí rozbila média se svými články. Michal si fakt myslí, že informace o tom, že zase není doma, podává přímo ona sama. Ona se ale dušuje, že ne,“ tvrdí zase kámoš manikérky.

Zase ten Řepka

Erbovou nyní čeká stěhování, pravděpodobně do Mostu, kde má rodinu a byty. O těch v minulosti hovořil Tomáš Řepka tak, že je měla exmodelka údajně koupit za jeho peníze

Sama Vlaďka i přes opakované žádosti o vyjádření nekomunikuje. Webu expres.cz jen vzkázala, že se o svém soukromí nebude bavit. I Michal Gulaši zvolil zónovou obranu a mezi své kruhy nikoho nepustí.

Související články

Další články