Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

V Ulici číšnice Šárka vytasila na Martina nejtěžší zbraň: Její výstřih je vražedný a účinnost zaručena

V Ulici číšnice Šárka vytasila na Martina nejtěžší zbraň: Její výstřih je vražedný a účinnost zaručena
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 15 fotografií
ulice
Martin a Šárka v posledních týdnech zažívají ve svém vztahu pořádnou krizi. Martin se Šárce neustále snaží vysvětlit, že pozornost ke své bývalé Veronice upírá jen proto, že je nemocná a zůstala na skoro všechno doma sama. Jenomže Šárka si myslí, že péče je přehnaná a všechno by mělo mít své meze. Jak to nakonec dopadne?

Martinův vztah se Šárkou se před pár dny otřásl v základech kvůli Martinově péči o nemocnou Veroniku, jež byla podle Šárky v mnoha směrech přehnaná. Šárka si už delší dobu připadá jako na vedlejší koleji, Martinovi přiznala, že takhle si jejich vztah opravdu nepředstavuje.

Martin se nyní snaží vztah se Šárkou zachránit, bojuje o ni, aby ji neztratil. Šárce pomalu ale jistě docházejí nervy, a dokonce se dostala do bodu, kdy zvažuje, že vztah s Martinem ukončí. Nevěrník je z celé situace úplně vyřízený.

Nechce přijít o Šárku, ale na jeho ženě Veronice mu záleží. Šárka se proto rozhodla, že si s Martinem promluví a na romantický večer vytasila ty největší zbraně, které by mohly Martina přesvědčit, aby zůstal po jejím boku.

"Mně teprve teď došlo, že ti ten náš vztah nedává to, co by měl," pronesl během večeře Martin směrem k Šárce. "Manželství s Veronikou je minulost a budoucnost chci budovat s tebou," dodal Martin.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy