Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

CÍSAŘOVNA ROZKYDLOSTI JE ZPĚT! Dominika Mesarošová zamakala na zadečku i na obličeji! Jak se vám dnes zamlouvá?

Zdroj: profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 35 fotografií
O modelce Dominice Mesarošové dlouho nebylo slyšet. Jak dneska žije tahle bývalá sexbomba všech klubů a barů?

Kdo si myslel, že s postavou modelky Dominiky Mesarošové (31) je nadobro amen, je na omylu. Domča šla opravdu do sebe a už nevypadá jako tukem zalitá kulička, která na nějaké to molo spíše zabloudila.

Dokonce se jeden čas spekulovalo o tom, zda není Dominika těhotná. V šedém kabátu, který si oblékla na jednu filmovou premiéru vloni v prosinci, to vypadalo, že má trochu větší bříško. Se svým novým přítelem není prý ještě tak dlouho, aby se o zakládání rodiny uvažovalo Jediné tedy, co momentálně na Dominice zůstalo velké, ne-li obří, jsou klasicky její silikonová prsa.

Modelku už moc často na společenských akcích nebo divokých party nevídáme, jako tomu bylo dřív. Ale to by nebyla Dominika, aby si nezaprovokovala alespoň na svých sociálních sítích. Na těch se naposledy pochlubila fotkami z Krkonoš, kde si užívala především dlouhé procházky sněhem a hotelové SPA.

“Ráda provokuji svým sebevědomím…,” napsala k jedné z fotek u bazénu.

Svými sexy fotkami z wellness Dominika jasně ukázala, že šla do sebe a na své figuře pilně pracuje Na její svůdné křivky se nyní můžete podívat v naší fotogalerii.

Související články

Další články