Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Čínský horoskop na 2021: Buvol vrátí svět do starých kolejí, nebude to ale zadarmo

Čínský nový rok 2021: Rok kovového Buvola nepřinese klid lenochům
Zdroj: pixabay.com
BUDOUCNOST
Čínský nový rok - rok Buvola - začíná 12. února 2021. Divokou Krysu vystřídá trpělivý Buvol, což by mělo znamenat větší klid a stabilitu. Co dalšího nás v roce Buvola roce čeká? Rok 2021 bude příležitostí dát si život znovu do pořádku. Ale nebude to jednoduché. Budeme se muset "zabejčit" a nevzdávat svou snahu.

Rok 2020 byl rokem kovové Krysy, což obvykle znamená obrodu a možnost uspět během nových výzev. Teď už víme, že nové výzvy přišly, ale rozhodně ne takové, v jaké jsme doufali. Ačkoliv celý rok působil jako jedna obří katastrofa, z pohledu Krysy nám byla před nás postavena výzva změnit svět k lepšímu.

Tato snaha by měla přinést výsledky právě v letošním roce, který patří Buvolovi Bude ale potřeba hodně vytrvalosti a úsilí, aby se vše vrátilo do starých kolejí. Obojího budeme muset vynaložit víc než dost. Rok 2021 bude perfektní příležitostí, jak si dát život po předešlém divokém roce do pořádku.

Čínský nový rok 2021: Panuje kovový Buvol

Čínská astrologie rozlišuje pět živlů - strom, oheň, zem, kov (železo) a vodu. Stejně jako loni, i letos je prvkem kov. Nacházíme se tedy v roce kovového Buvola a tato kombinace symbolizuje jedinou věc: úspěch potká ty, kteří pracují tvrdě. Hodně tvrdě. Proto je tento rok vhodné dávat si realistické cíle, spíše než podlehnout svým snům a iluzím. Budete se muset osvědčit v práci i v soukromém životě, abyste si mohli udržet svou životní pozici.

Buvoli jsou zvířata, spojená s odolností a stabilitou, na rozdíl od divoké krysy. Pandemie COVID-19 loni dominovala celému světu, upadala ekonomika a jednotlivé státy zavedly přísná hygienická a bezpečnostní opatření. Trpělivý Buvol by tedy měl přinést zklidnění situace a návrat k normálnějšímu životu.

Znamení Buvola podněcuje soucit a snahu o posílení vztahů s rodinou a přáteli, obzvlášť v této době. Nejinak tomu bude i v pracovním životě. Občas možná budete mít pocit, že překážky, které se vám staví do cesty, nebude možné překonat. Ale právě proto bude důležitá vytrvalost, kterou Buvol také symbolizuje.

Pro lenochy bude rok 2021 náročný

O to těžší to budou mít lidé, jejichž silnými stránkami jsou lenost, pohodlnost a lhostejnost. Ani jedna z těchto vlastností totiž nebude mít v roce Buvola na růžích ustláno. Nic se nestane jen tak, a bez tvrdé práce budou mít tito lidé letos skutečně těžký život. Navíc teprve v letošním roce skutečně pocítíme tvrdé finanční dopady, které způsobila celosvětová pandemie. Najít si práci bude těžší než obvykle a bude jí méně.

Buvol je ze všech znamení čínského horoskopu ten nejspolehlivější. Lidé, narození v tomto znamení, jsou velmi trpěliví, ale také "zabejčení" a dokážou zabrat, když je potřeba. Jejich přátelé a známí je respektují, protože jsou zásadoví a mohou s nimi počítat ve všech situacích. Buvoli nevěří na náhodu, naopak. Stanovují si pečlivé plány, kterých se drží a díky nimž poté dosáhnou svých cílů. Nebude to možná hned, ale nakonec dosáhnou toho, co si vytyčili.

Kvůli pandemii koronaviru loni v Číně neprobíhaly oslavy nového roku, které jsou obvykle dvoutýdenní. Letos ovšem žádné zákazy vyhlášeny nebyly, a tak mohou Číňané tradičně slavit nový rok celých 15 dní. Rok kovového Buvola potrvá až do 21. ledna 2022.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy