Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Čínský horoskop 2015: Co nás čeká v roce dřevěné Kozy? Víme, kdo všechno zajásá!

Zdroj: Profimedia.cz, eXtra.cz

Letošek se podle čínského lunárního kalendáře nese ve znamení Kozy, která se ujme vlády 19. února 2015 a ukončí ji 7. února 2016 (čínská znamení, jichž je dvanáct, totiž kralují po celý rok).

Čínský nový rok začíná vždy jindy, připadá na druhé novoluní po zimním slunovratu (zimní slunovrat byl 22. prosince 2014, první novoluní po něm 20. ledna 2015, to druhé nastane 19. února 2015). Přichází rok zklidnění a harmonie, ačkoli se nevyhneme dořešení věcí, které jsme odkládali.

Čínská astrologie rozlišuje 5 živlů, a to dřevo, oheň, zemi, kov a vodu. Roku 2015 náleží dřevo, vstupujeme proto do roku dřevěné Kozy. Dřevěná Koza je pesimistická, přehnaně kritická a nedůvěřivá, od druhých si drží odstup. Zato bývá nejvěrnější a nejčestnější ze všech Koz.

Když jí nehrozí nějaké nebezpečí, je obvykle uvolněná a vyzařuje z ní spokojenost. Koza podporuje mezilidské vztahy a rodinu. V tomto roce budou lidé trávit více času s ostatními, mnozí zamilovaní vstoupí do svazku manželského. Období dřevěné Kozy je příhodné k početí a narození dítěte.

Na světové scéně bude kladen důraz na usmíření a bezpečnost, dále na růst a postup kupředu, půjde o rok dialogů, diplomacie a většího porozumění. Do centra pozornosti se dostanou otázky životního prostředí. Spousta lidí se vynasnaží o pozitivní změny ve svém životním stylu

Kozy jsou narozené ve znamení umění, umělci se tedy mohou těšit na vzrušující a inovativní rok. Do popředí proniknou noví tvůrci s vlastním jedinečným rukopisem, módní průmysl zaznamená objevy nových trendů, nezřídka bizarních. Rok Kozy je zaměřen na styl, barvy a experimentování.

Dřevěná Koza přinese mnoho nápadů a nových řešení v podnikání. V oblasti sportu budou vytvořeny nové rekordy, sportovní fanoušci se rozhodně mají na co těšit. Rovněž průzkum vesmíru bude letos významný, v průběhu roku odhalí kosmický prostor další ze svých tajemství.

Vcelku nabízí rok Kozy naději, ale jak už to tak bývá, dojít může i k různým střetům, tragédiím a katastrofám. Vyskytnou se i momenty nestability, koneckonců léta Kozy dokážou být rozmarná.

Pokud vás zajímá, co vám hvězdy připravily, svůj denní osobní a erotický horoskop najdete tady

Související články

Další články