Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Kate Middleton

Čínské peníze na Spartu nestačí. Sešívaní si z Letné vezou 3 góly

Zdroj: profimedia.com
285. derby před více než osmnácti tisíci diváky opanovala Sparta Praha. Rivala z Edenu přejela 3:1. V případě Slavie se ukázalo, že když jsou hráči kopyta, tak nic nezmůžou ani čínské miliony.

Mělo to být velké drama. Sparta šla do utkání jako favorit. Když někdo vyhraje v Římě 3:0, tak si ani jinou nálepku nezaslouží. Od hráčů Slavie se zase čekalo, k čemu je nakopnou bohatí čínští majitelé.

Na začátku utkání se zdálo, že by 90 minut mohlo přinést napínavou podívanou. Už v 5. minutě se ve vápně dokázal prosadit slávistický sniper Škoda. Letná byla v tu chvíli paralyzovaná.

Ale za pár minut už Sparťané začali chápat, že mají proti sobě neškodného protivníka, který šel do vedení vlastně jen náhodou. A bylo jen otázkou času, kdy začnou góly padat do slávistické svatyně.

V 55. minutě vyrovnal David Lafata, další gól přidal Costa a třetí kousek Slavii nadělil Zahustel. Vládcem Prahy je tak Sparta.

Slávisti se nad sebou musí zamyslet. Peníze nejsou všechno. Pokud si sešívaní mysleli, že holomajzna, kterou předvedli, jim přinese body, tak se musí hodně rychle probrat.

Sparta dál stíhá zatím vedoucí Plzeň. Na první místo sice ztrácí 6 bodů, ale zápas na Dukle má k dobru.