Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Cina o pohádce Čertí brko: Do krásné princezny jsem se platonicky zamiloval, řekl

Hlavní role Jan Cina a Judit Bárdos.
Zdroj: Punk Film / Marek Novotný
+ Další 3 fotografie
láska

Talentovaný mladý herec Jan Cina (33), který je i jedním ze soutěžících v taneční show StarDance, má za sebou už nespočet rolí. Jednou z nich je i trochu zmatený čert Bonifác v pohádce Čertí brko. Film Marka Najbrta, který si můžete připomenout dnes večer na ČT1, se od diváků dočkávala pozitivního hodnocení. Cina po premiéře v roce 2018 v pořadu Sama doma přiznal, že do své filmové nápadnice Judit Bárdos (33) se platonicky zamiloval.

Příběh Marka Najbrta diváky zavede do městečka Pytlov na úpatí kopce Pervidle. Místní, kteří tu žijí běžným životem řemeslníků nebo sedláků, možná ani netuší, že všechny jejich přestupky a nepravosti jsou pečlivě monitorovány místní pekelnou pobočkou. Hříchy zapisuje spravedlivě a neomylně kouzelné čertí brko. Jednoho dne však přestane fungovat.

Lucifer (Ondřej Vetchý) se rozhodne pověřit doručením nového čertího brka na pobočku Pervidle trochu zmateného čerta Bonifáce (Jan Cina). Bonifác se vydává do Pytlova a hned jeho první zkušeností je, že mu zdejší šejdíř kouzelné brko ukradne. Pytlov tedy ovládnou místní vychytralci, lenoši a podvodníci, jimž se nakonec podaří uvěznit i samotného vládce pekel. Je na Bonifácovi, aby osvobodil městečko, Lucifera a získal srdce krásné Markétky (Judit Bárdos).

Čertí brko funguje

Sám Cina, který je právě jedním ze soutěžících v taneční show StarDance, před časem prozradil, že byl do Judity platonicky zamilován. Na natáčení pohádky herec vzpomíná v dobrém. „Je to už dávno, ale vzpomínám moc rád. Bylo to zábavné a zároveň náročné, točili jsme na Slovensku, točili jsme v Čechách. Potkal jsem se s Ondřejem Vetchým a s Judit Bárdos, do které jsem platonicky zamilovaný, což je asi snadno pochopitelné. Bylo to krásné,“ uvedl Cina v pořadu Sama doma.

Rozpovídal se i o tom, jak by ono kouzelné čertí brko podle něj fungovalo v reálu. „Podle mě, když si každý sáhne do svědomí, tak tam to čertí brko má. Vždycky cítíme, že děláme něco, co není úplně košer. Kdyby čertí brko opravdu bylo, tak si myslím, že u mnoha lidí by to bylo dobře, že by došli k potrestání. Na tom brku je důležité to, že je spravedlivé,“ uvedl Jan Cina v pořadu.


Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy