Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Čím vzrušíte Lva nebo Vodnáře? Vyberte si partnera podle znamení zvěrokruhu

A jak to klape vám?
Máte dlouhodobý vztah, ale v posteli to moc neklape? Nebo naopak jste sama a ani jeden z milenců za poslední dobu vám nevyhovoval? Myslíte si, že je chyba ve vás? Tak to zpozorněte! Vyberte si partnera podle znamení a nebudete litovat! Hvězdy totiž nikdy nelžou.

Štír

I když se mu líbí hezké ženy, nelpí na příliš sexy vyzývavosti. Dostanete ho elegantním ohozem a sebevědomým vystupováním. Musí vědět, že se o sebe případně dokážete postarat a nebudete na něm nijak závislá, a to ani finančně. Nejlepší je se s ním nejdřív jen skamarádit a postupně se sbližovat.

Býk

Nebude to žádná rychlovka. Musíte mít charisma a být silná osobnost už od pohledu. Jedině tak získáte jeho pozornost. Projevte zájem o jeho hobby a dejte mu najevo respekt a úctu, kterou k němu cítíte. Potřebuje slyšet pochvalu od ženy, která k němu vzhlíží.

Blíženci

Je velmi citlivý a má strach z odmítnutí a zklamání. Dejte na sobě znát, že o něj máte opravdu zájem, a uvidíte, že po pár opatrných manévrech vám nakonec padne k nohám. Chce se však o vás starat, chránit a pomáhat vám. Občas tedy předstírejte ženu v nesnázích, tím si ho obmotáte kolem prstu.

Beran

Byl stvořen pro boj a musí mít pocit, že si ulovil on vás, a ne vy jeho. Udělejte ze sebe tu nejcennější kořist, která mu sice nahodí udičku, ale pak bude dlouho odolávat. Dejte najevo, že jste dokonalá milenka.

Vodnář

Má rád větší ženy, které jsou ale sexy a elegantní. Musí z nich vyzařovat smyslnost, ale i domácí pohoda. Měly by umět vařit, a pokud mají rády umění, okamžitě jim bude klečet u nohou. Vezměte ho na výstavu a pak mu něco dobrého uvařte. Neodolá ani jednomu.

Ryby

Oceňuje odvahu a kreativitu. Nemá rád úzkoprsé a bojácné ženy, co nikdy nevyzkoušejí nic nového. Oslňte ho svojí originalitou a naplánujte nevšední výlet. Zažijete dobrodružství, které může skončit v posteli.

Rak

Působí chladně, ale ve skutečnosti je velmi vášnivý a odvážný. Musíte ale udělat první krok a zaujmout ho. Bude se cítit jistěji, pokud ho brzy seznámíte s rodinou. Pak se vám lépe otevře a zažijete něco, na co budete vzpomínat ještě dlouho!

Lev

Potřebuje sebejistou partnerku, která ho dokáže překvapit a bojovat o něj. Musí ho milovat, obdivovat a masírovat mu jeho ego. Zároveň by to však neměla být žádná chudinka. Rád se s ní bude ukazovat a pyšnit. Lev se totiž rád chlubí svému okolí.

Panna

Sází na inteligenci a krásu. To je pro něj vražedná kombinace, která ho šíleně přitahuje. Bude sice trochu žárlivý, ale o to více o vás bude pečovat s láskou. Ve vyznávání citů je však opatrný, tak se tím ze začátku nenechte zmást. Až to přijde, bude to velké.

Váhy

Tady jsou méně složité. Stačí, když jste milá, hezká a nešetříte úsměvem a máte vyhráno. Zkuste se chovat malinko bezradně, tak v něm probudíte ochranitelský pud. Miluje romantiku, tak z toho vyždímejte co nejvíce.

Kozoroh

I když miluje sexy a svůdné ženy, nakonec zůstane s nevýraznou holkou,ve které bude mít jistotu. U ní by mělo platit to, že tichá voda břehy mele. A to hlavně v posteli! Tam pro Kozoroha neexistuje žádné tabu a chce vyzkoušet vše.

Střelec

Získáte si ho celkem snadno, protože rád zkouší nové a neokoukané věci (i ženy). Těžší bude si ho udržet. Musíte klást důraz hlavně na to, aby z vás byla cítit pozitivní energie a smysl pro humor. Potřebuje mít důvod se k vám vracet. Měla byste být také skvělou kamarádkou, aby se u vás cítil lépe než s kteroukoliv jinou ženou.

Mohlo by vás zajímat

Další články