Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Čím starší, tím odvážnější: Tereza Kerndlová vydala singl a vypadá skvěle

+ Dalších 16 fotografií
Tereza Kerndlová (32) patří mezi naše nejpůvabnější zpěvačky. Zatímco ještě před pár lety byla Tereza jako zpěvačka nemastná neslaná, tak v současnosti je snad na vrcholu své kariéry. Hudebně ale zraje jako víno a vypadá perfektně. Tentokrát Tereza vydala nový singl, na který si jako hosta přizvala rappera Kaliho (36).

Tereza Kerndlová (32) představila nový singl Ve Frontě Na Sny, kde si jako hosta přizvala známého slovenského rappera Kaliho. Za pouhé dva týdny ho shlédlo skoro 2 miliony lidí. Tento hit totálně ovládl YouTube jak v Česku tak na Slovensku.

I výběr samotných lokací je opravdu nevšední, ať už to je Buzhludzha – památník v bulharských horách nebo stockholmské metro, které vyzdobili místní umělci. Tereze už je sice dvaatřicet let, ale klame tělem.

Momentálně je snad ve své nejlepší formě a občas se nebojí ukázat trochu víc, než je obvyklé. To koneckonců dokážou ocenit i její fanoušci na sociálních sítích, ve kterých má velkou podporu. A co říkáte na její nový singl vy?

Související články

Další články