Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Čím starší, tím odvážnější: Krainová ukazuje kromě postavy i výstavní hrudník

Zdroj: Instagram
+ Dalších 11 fotografií
Galerie
Pro Simonu Krainovou (46) neznamená uběhnout deset kilometrů denně žádný problém. Topmodelka, která se celý život sportu bránila, "na stará kolena" dře jako kůň a hodně ji to baví. Kromě toho je ve skvělé formě, kterou také dost často ukazuje. Nyní zašla ještě dál a kromě pekáče buchet na břichu ukazuje i výstavní ňadra.

I když se podle jejích slov musí občas ke sportu nutit, pocit po nějaké aktivitě je k nezaplacení a o tom ví své i Simona. Kromě udržování postavy si sportem modelka tzv. čistí hlavu a moc jí to prospívá. Pyšní se postavou, na kterou nedosáhne většina o polovinu mladších žen. Naposledy předvedla parádní figuru, když se promenádovala jen v červených plavečkách v Praze po ulici.

Kromě vymakané postavy ale Simona (46) často odhaluje i tajemství svého dekoltu. Vnady má po dvou dětech také výstavní… skoro to vypadá, jako by si je nechala upravit. Ať je to jakkoliv, pohled na ni je božský a její manžel Karel může být šťastný muž.

Simona se i s rodinou vrátila z dovolené v Portugalsku, kde si to nesmírně zamilovali. Jelikož se modelka už drží spíše v ústraní a nejlépe jí je doma s rodinou nebo v zahraničí, dá se očekávat, že na nějakou tu dovolenou ještě vyrazí. Byla by škoda takové dokonalé tělo s přicházejícím podzimem zahalovat do přebytečných svršků…

Související články

Další články