Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Čím drží Felix Slováček pod krkem Dádu? Zjistili jsme, proč se s ním Patrasová nikdy nerozvede!

Zdroj: Profimedia.cz
Vypadalo to, že rozvod už je na spadnutí. Najednou se vše změnilo a Dáda od všeho upustila. Polepšil se snad Felix Slováček, nebo je v tom něco jiného? Redakce eXtra vypátrala, co za tím vězí a dobře vám z toho nebude!

Po Felixových eskapádách s milenkou Lucií Gelemovou, kterou se postarší proutník vůbec netajil, přišla žádost o rozvod. Tu následně Dáda stáhla, přestože k žádnému zlepšení postoje Slováčka nedošlo. Vše má totiž jiné důvody.

Zdroje blízké Patrasové se v jednom shodují. Dáda se se Slováčkem nikdy nerozvede. Má na ni páky, které dostanou do úzkých každou milující matku. Felix (72) podle našich zdrojů měl Dádě pohrozit, že pokud svou žádost o rozvod nestáhne, připraví o všechno nejen ji, ale i jejich dvě děti Annu a Felixe. Jaký otec by tohle mohl udělat?

Felix zřejmě nemá žádné zábrany a je ochoten zajít kamkoliv, jen aby dál mohl mít milenky i Dádu. Pokud se Dáda s Felixem rozejde, její děti nic nezdědí. Vše má údajně být podložené předmanželskou smlouvou, která mezi oběma vznikla. Tu chce necitelný hudebník dodržet do posledního písmene.

Dádu o vše připravit a vydědit i jejich společné děti. Kdo by pak zdědil jeho majetek, se neví. Možná zástupy milenek nemravy.

Toto všechno působí na psychiku kdysi nejoblíbenější moderátorky dětských pořadů destruktivně. Dáda je často na společenských akcích viděna v nepohodě a sklenkou vína v ruce. Některé její následné rozhovory na kameru připomínají Ivetu Bartošovou (+49), protože i Dáda má velice podobný problém s artikulací.

Patrasová se k těmto informacím nevyjádřila a s novináři na toto téma nekomunikuje. Jak to všechno může dopadnout? Zničí Felix kdysi stále usměvavou Dádu, nebo se nakonec vzepře a bez ohledu na majetek od něj odejde?

Související články

Další články