Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Cikánský horoskop: Zjistěte, jaké znamení a vlastnosti vám náležejí podle cikánského horoskopu!

Západní astrologie lidi rozděluje na dvanáct znamení zvěrokruhu, která jsou pojmenována po zvířetníkových souhvězdích.

Jednotlivých znamení v cikánském horoskopu je rovněž dvanáct. Cikánská znamení mají svůj původ podle předmětů, jež obklopovaly pradávné kočovníky na jejich cestách.

Znamení cikánského horoskopu:

Dýka (21. březen – 20. duben)

Lidé ve znamení Dýky jsou odvážní, jen tak něčeho se nezaleknou. Nemají rádi rutinu a stereotyp. Mívají problém dokončit zadané úkoly. V lásce jsou vášniví.

Koruna (21. duben – 20. květen)

Lidé narození v Koruně jsou vytrvalí, rozvážní a konzervativní. V životě nemají rádi změny. Vždycky vědí, co chtějí. Vztahy navazují opatrně a bývají žárliví.

Svíčka (21. květen – 20. červen)

Lidé narození ve znamení Svíčky jsou spontánní, veselí a komunikativní. Mají rádi společnost, ale potřebují i chvilky o samotě, aby mohli rozjímat o životě.

Kolo od vozu (21. červen – 21. červenec)

Lidé ve znamení pojmenovaném Kolo od vozu jsou rozporuplní. Navenek působí tvrdě, uvnitř jsou citliví a zranitelní. Jsou obdařeni dobrou intuicí. Důležitá je pro ně rodina.

Hvězda (22. červenec – 22. srpen)

Lidé narození ve Hvězdě jsou rádi středem pozornosti. Milují obdiv a lichotky od ostatních. Nebojí se změn a věci mívají pod kontrolou. Umí být laskaví a ohleduplní.

Zvon (23. srpen – 22. září)

Lidé ve Zvonu jsou opatrní, rozvážní a zásadoví. Mají smysl pro pořádek a zodpovědnost. Jsou nároční jak na druhé, tak na sebe. Ve vztazích jsou nedůvěřiví.

Mince (23. září – 22. říjen)

Lidé ve znamení Mince jsou energičtí a optimističtí. Nemají problém vypořádat se s jakoukoliv překážkou. Bývají přehnaně důvěřiví. Snaží se o soulad a harmonii.

Meč (23. říjen – 21. listopad)

Lidé narození v Meči jsou silné a inteligentní osobnosti s velkou intuicí. S ohromným odhodláním zdolávají cíle, co si stanoví. Musí se hlídat, aby nepodléhali hněvu a smutku.

Sekyra (22. listopad – 21. prosinec)

Lidé v Sekyře jsou veselí a společenští, mají rádi nezávislost a svobodu. Svou otevřeností a přímočarostí však mnohdy druhým ublíží. Potřebují se naučit ohleduplnosti.

Podkova (22. prosinec – 20. leden)

Lidé ve znamení Podkovy působí chladně a tvrdě. Jsou pracovití a ambiciózní. Důležité jsou pro ně materiální jistoty. V citech jsou opatrní a obezřetní.

Kalich (21. leden – 19. únor)

Lidé v Kalichu jsou inteligentní a mají plno nápadů. Vyznačují se věrností, kterou striktně vyžadují i od svého protějšku. Ne každému umí otevřít své srdce.

Kaple (20. únor – 20. březen)

Lidé narození ve znamení Kaple jsou empatičtí a mají značně vyvinutý šestý smysl. Žijí ve svém vnitřním světě, mohou se zdát zamyšlení a někdy i nespolehliví.

Jak na vás sedí charakteristika podle cikánského horoskopu?

A tady zjistěte, co vám věští tarotové karty! Bude pro vás rok 2019 pozitivní, nebo plný překážek?

Související články

Další články