Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Cígere, začni u sebe! Slovenský kouč hází vinu na ostatní a nevidí, že mužstvo nezvládá! Je to trapné a směje se mu celý svět

Zdeno Cíger to nemá jednoduché, nikdo ho nemá rád.
Zdroj: Profimedia.cz
Schytává to ze všech stran. Celý slovenský tým, ale hlavně jeho trenér. Může být snad ještě hůř?

Trenér slovenského národního týmu Zdeno Cíger je pod palbou kritiky, a to nejen fanoušků, ale i hráčů. Naposledy se do něj opřel brankář mistrovského Liberce Ján Lašák. „Už toho mám plné zuby,“ zuřil. „Takže: hráči špatně, mladý tým, hádají se… Do prdele, když jsem trenér, tak si stojím za tím, co vyberu. Když se prohraje, tak neřeknu, že oni zahráli špatně, ale MY!“ napsal gólman na svůj Facebook.

A není se čemu divit. Trenér slovenského nároďáku totiž hází vinu na všechny, ale u sebe chybu nevidí. Neúspěchy svého týmu přikládá mladému týmu a hádkám v něm. Kádr ale skládal on a jeho asistenti, na co si vlastně stěžuje, když si za to může sám!

Slováci už nemají podporu ani od fanoušků. Ti je také ostře napadají, jsou podle nich nejhorší na světě a měli by ze šampionátu vypadnout, protože jen dělají ostudu. „Už nechci číst žádné negativní názory. Kluci se snaží! Kdo je kritizuje, tak tomu nerozumí,“ prezentoval Lašák svůj názor prostřednictvím Facebooku.

No nemají to naši sousedé jednoduché. Hrají tužku a ještě je každý proti nim. Bez podpory to přitom nejde. Navíc ve zbývajících utkáních narazí na velké favority celého šampionátu a body tak už těžko získají. Stahují se nad nimi mračna a čtvrtfinále už je pro ně spíše utopií.

Související články

Další články