Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Číča z Robinsonova ostrova Terry se narvala do hrozných šatů: Vypadala jako velryba v říji!

Tímhle kusem oblečení sáhla dost vedle.
Zdroj: instagram
+ Dalších 112 fotografií
Robinsonka Tereza Dušková (22) každým kolem dokazuje stále víc, že chce drsnou reality show Robinsonův ostrov vyhrát za každou cenu. Už na začátku soutěže se nechala slyšet, že by byla opravdu ráda, kdyby tuto sérii vyhrála pro změnu dívka. Terka je považována za jednu z nejhezčích holek na ostrově, ale i taková kráska jako ona občas šlápne vedle. Nasoukat se do velrybích šatů nebyl zrovna nejlepší nápad.

Včerejší díl Robinsonova ostrova byl prozatím asi nejdrsnější ze všech. Poprvé od začátku prohrál souboj o odměnu prozatím favorizovaný kmen Manobo. Tři vybraní soutěžící, z nichž jedna musela být žena.

Tihle odvážlivci museli v obrovském vedru držet na svých ramenech dlouhou a těžkou tyč, na kterou jim hráči z druhého kmene postupně kladli pytle s pětikilovým závažím. Kmen Manobo vsadil na ostříleného Dominika Lukse, drsnou ženu Terry Duškovou a šoumena Ondřeje Baumrukra.

Sázka na jistotu se ale bohužel nevyplatila a Manobo porazila Kalinga. Pokud jste si mysleli, že nařachanec Dominik vydržel nejdéle, tak se pletete. Velkým překvapením byla právě rozkošná Terry, která vydržela nejdéle a dala do toho všechno.

Za svůj výkon sklidila zaslouženě velké uznání. Tereza je považována za jednu z nejsilnějších a nejpůvabnějších holek na ostrově. Ale i takové kočce se stává, že občas šlápne vedle. V jejím archivu na sociálních sítích se objevila fotka, která působí hodně komicky.

Tereza se totiž z nevysvětlitelného důvodu nacpala do volánkových šatů podivných barev a vypadala jako velryba v říji. Tohle se rozhodně nepovedlo, ale vzhledem k tomu, jaký Terry předvádí výkon a jak u toho vypadá, protentokrát jí to odpustíme.

Terka ale není jediná kráska v soutěži. Divákům se také hodně líbí blonďatá Nicol, která si nechala plasticky zvětšit své původní jedničky na čtyřky.

Související články

Další články