Včerejší díl Robinsonova ostrova byl prozatím asi nejdrsnější ze všech. Poprvé od začátku prohrál souboj o odměnu prozatím favorizovaný kmen Manobo. Tři vybraní soutěžící, z nichž jedna musela být žena.

Tihle odvážlivci museli v obrovském vedru držet na svých ramenech dlouhou a těžkou tyč, na kterou jim hráči z druhého kmene postupně kladli pytle s pětikilovým závažím. Kmen Manobo vsadil na ostříleného Dominika Lukse, drsnou ženu Terry Duškovou a šoumena Ondřeje Baumrukra.

Sázka na jistotu se ale bohužel nevyplatila a Manobo porazila Kalinga. Pokud jste si mysleli, že nařachanec Dominik vydržel nejdéle, tak se pletete. Velkým překvapením byla právě rozkošná Terry, která vydržela nejdéle a dala do toho všechno.

Za svůj výkon sklidila zaslouženě velké uznání. Tereza je považována za jednu z nejsilnějších a nejpůvabnějších holek na ostrově. Ale i takové kočce se stává, že občas šlápne vedle. V jejím archivu na sociálních sítích se objevila fotka, která působí hodně komicky.

Tereza se totiž z nevysvětlitelného důvodu nacpala do volánkových šatů podivných barev a vypadala jako velryba v říji. Tohle se rozhodně nepovedlo, ale vzhledem k tomu, jaký Terry předvádí výkon a jak u toho vypadá, protentokrát jí to odpustíme.

Terka ale není jediná kráska v soutěži. Divákům se také hodně líbí blonďatá Nicol, která si nechala plasticky zvětšit své původní jedničky na čtyřky.