Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Cibulkové silikony už nejsou samy: Podívejte, jaká ryba střídá Etzlera v jejím pelíšku!

Cibulková chytla do podběráku fešáka k pohledání. Podle nás je hezčí
než Etzler, souhlasíte?
Zdroj: archiv
Vilma Cibulková je dva roky po rozvodu a čtyři po nechutné ráně od svého ex Miroslava Etzlera už zase sexuálně aktivní! A podle deníku Aha! to vypadá perspektivně!

S rybami se dnes po ránu na eXtra roztrhl pytel. Nešťastnice Vilma Cibulková (51) je podle dnešního vydání Aha! opět zadaná a že to byl hodně dlouhý půst.

Před čtyřmi lety ji i její fenomenální implantáty po osmi letech manželství nechutně podvedl Miroslav Etzler (50), kterého týdeník Spy načapal s mladičkou Slovenou Radkou Pavlovčinovou. Rozvod se táhl dva roky, pak další dva depka a teď je konečně vymalováno.

Vyvoleným je zjevně jazzman ze slavné rodiny Pavel Jakub Ryba (53), muzikant a věčný doprovodný zpěvák kdekoho. Těžko říct, zda Vilmu zaujalo to, že by nový koloušek mohl mít nárok na nějaké ty tantiémy za vánoční mši šamstrova předka Jendy Kuby Ryby (†48), nebo, že se prostě jedná o vyhlášeného gentlemana, podle informací eXtra rovněž rozvedeného.

Ryba není žádná čudla. Původně kutnohorský muzikant platí za jednoho z nejlepších českých virtuosů na bezpražcovou baskytaru, což má tu výhodu, že musí hodně cvičit, a tak tutově nebude mít čas na zálety jako jeho předchůdce, který sice Vilmu ctil a velebil, kudy chodil, ale slovo nevěra by si klidně mohl dát mezi jméno a příjmení.

Vilmě přejeme, ať novému nabíječi dlouho na nic nepřijde, no prostě, ať to vydrží oběma až na práh Správy důchodového zabezpečení.

Související články

Další články