Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Chytala snad zajíce? Kazmova holka Andrea Kalousová si ošklivě natloukla zadek

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 26 fotografií
bolest
Není to ani měsíc, co se známý bavič Kazma (34) zranil na elektrické jednokolce. Při pádu z ní si ošklivě zlomil ruku, kvůli čemuž strávil dva týdny v nemocnici. Na stejný druh zábavy nyní doplatila i jeho přítelkyně Andrea Kalousová (22), jejíž zranění sice není tak vážné, ale vypadá přinejmenším podobně zle, jako právě to Kazmovo. Spadla totiž na zadek tak ošklivě, až má celý zadek fialový.

Jízda na elektrické jednokolce rozhodně není jednoduchá záležitost. Důkazem, že jde v podstatě i o dost nebezpečnou zábavu, je Kazma a jeho přítelkyně Andrea Kalousová. Zatímco Kazma má po pádu z jednokolky ruku v sádře, Andrea sotva chodí. Důvodem je opět pád, v jejím případě rovnou na zadek.

Na vyšetření do nemocnice nebral Andreu nikdo jiný než právě Kazma. Pochroumaná modelka se obrovskou modřinou pochlubila na svém Instagramu a svěřila se, že rentgen zadku podstupovala vůbec poprvé. Nemocniční personál si z krásky prý navíc spíš utahoval, než aby jí pomáhal. Není divu, všemu se smála i ona sama.

Andrea Kalousová a Kazma jsou tak pro letošní léto zřejmě nejznámějším českým párem s největším počtem ošklivých zranění. Nezbývá než držet palce, aby se hrdličky ze svých zdravotních problémů co nejdříve dostaly.

Související články

Další články