Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Chystejte kapesníčky, přichází telenovela Souboj s láskou: Hlavní krasavec prozradil, jak to má s milostnými vztahy

Turecký romantický seriál Souboj s láskou.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Dalších 24 fotografií
SERIÁL

Prima Love nám na podzimní sezonu připravila opravdu pořádnou nálož oblíbených tureckých romantických seriálů. Jedním z nich je Souboj s láskou který na této stanici odstartoval ve čtvrtek 21. září. Hlavní hrdinkou je mladá a inteligentní Efsun, která se jednoho dne dozví nečekanou zprávu, která jí obrátí život vzhůru nohama. Z venkova se přestěhuje do velkoměsta, kde nastoupí do kliniky estetické chirurgie, aby pomohla své matce. Kromě ní tam však natrefí především na arogantního, ale krásného chirurga Emira. A jak to bude asi dál... Informace redakci eXtra.cz poskytla sama televize Prima.

Vášnivý romantický seriál Souboj s láskou je vzrušujícím příběhem krásné a inteligentní Efsun, jež ztvárnila herečka Cemre Baysel (24), které nečekaná zpráva změní celý život. Mladá dermatoložka bydlí s otcem na farmě na jihu Turecka. Vyrůstala bez matky, protože ta dala před rodinou přednost kariéře a stala se jednou z nejvyhledávanějších plastických chiruržek.

Jednoho dne však Efsun přijde zpráva, že leží na smrtelné posteli a chce ji ještě vidět. Odjede za ní tedy do Istanbulu, kde se dozvídá, že její matka vlastní největší kliniku estetické chirurgie v celém městě a rovnou jí nabídne místo. Efsun váhá, ale přijímá, a tak je najednou zatažena do chaosu velkoměsta a života na luxusní klinice plné snobů. A také hezkých kolegů. Jedním z nich je charismatický, ale arogantní plastický chirurg Emirem v podání Buraka Çelika (31), který sice vůbec nevěří na lásku, ale stejně se do Efsun bláznivě zamiluje. A tak zatímco Efsun překonává všechny možné potíže, těžkosti i problémy a zároveň hledá vlastní cestu životem, nečekaně objevuje nejen dávno ztracenou matku, ale i vzrušující lásku.

Charismatický model Burak Çelik

Burak Çelik vstoupil do světa showbusinessu po střední škole, když se v roce 2013 zúčastnil soutěží Best Model of Turkey a Best Model of the Worlds. Obě vyhrál. Následně účinkoval v několika hudebních videích, zároveň absolvoval kurz herectví na The Sadri Alışık Cultural Center a první role na sebe nenechaly dlouho čekat. Zatím největší pozornost na sebe přitáhl svým výkonem v roli Kongara v historickém seriálu Kuruluş: Osman.

"Myslím, že herec by měl být otevřený kritice a neměl by váhat přidat do svého hraní inovace a nové podněty. Neustále na sobě pracuji – sleduji filmy, seriály a novinky z odvětví. Myslím, že herecký um může člověk zlepšovat, když má talent a je pro hraní nadšený," cituje herce web SeriesTurkish. "Hraní není něco, co můžete dělat náhodou a spontánně. Nemůžete ho zredukovat jen na krásu herce. Vyžaduje tvrdou práci, oběti a velkou míru soustředění. Pouhé maskování se za pěkným obličejem podle mne nemůže dlouho vydržet. Doufám, že dnes už všichni ví, že hraní není jen o vzhledu," doplnil. Sám by si přál, aby byl v budoucnosti oceňován především pro svůj talent spíše než pro vzhled.

V soukromém životě se hodně soustředí na rodinu, ačkoli vlastní potomky zatím nemá. V roce 2013 se oženil s vítězkou Best Model of Turkey. O dva roky později se pár ale rozvedl. Od té doby chodil s několika známými tureckými modelkami a herečkami, žádný vztah ale dlouho nevydržel. "Láska je pro mne něco, co se nedá naplánovat. Prostě ji najdete a pak ji žijete. Za sebe mohu říct, že sním o šťastné rodině. Zároveň si myslím, že základem vztahu je vzájemná důvěra. Pro některé lidi láska znamená, že se o toho druhého nechtějí s nikým dělit. Ale já myslím, že vyváženost je ve vztahu důležitá. Ano, také jsem žárlivý, ale nemyslím si, že by to byl problém, dokud je všechno ve vztahu v pořádku," prozradil herec a dodal, jaká by měla být jeho ideální žena: "Atraktivní jsou pro mne inteligentní a sebevědomé ženy."

Kdy dávají Souboj s láskou?

Turecký romantický komediální seriál z luxusního lékařského prostředí estetické chirurgie spustila TV Prima Love 21. září v 16:50. Od pátku se pak bude Souboj s láskou vysílat každý den již od 15:50 a to rovnou dva díly za sebou. Fanoušci tureckých seriálů se mohou těšit na celých 42 epizod, které mohou zhlédnout také na prima+.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy