Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Chystáte si zařizovat kuchyň? Vyberte si bílou a dřevo

Jak se vám líbí tato kuchyň?
+ Další fotografie
Pokud si chystáte zařizovat kuchyň a chcete ji mít útulnou, máme pro vás pár tipů. Nechte se inspirovat bílou. Ale nesmí se to s ní přehánět, jinak bude výsledek působit chladným a sterilním dojmem. S těmito kuchyněmi přišel web homelove.cz.

Pokud si nechcete v kuchyni připadat jako v nemocničním pokoji, je zapotřebí přidat nějaké hřejivé prvky. Naprosto perfektní jsou výrobky z přírodního dřeva jako skříňky, trámy a doplňky, které vám pomohou dosáhnout potřebné rovnováhy.

Pokud si nejste jisti tím, jak to máte udělat, nevadí. Nechte se inspirovat našimi fotografiemi kuchyní, které se vám zaručeně budou líbit. Jedna z kuchyní se nachází v domě postaveném v roce 1835. Za zmínku stojí vintage jídelní stůl a mísy s tloučkem. Tady se vám bude jíst jedna báseň.

O další kuchyni její designérka Kate Marker prohlásila, že vyzařuje nadčasový půvab. A je to tak! Kuchyň bude stejně moderní teď jako za patnáct let. A všichni vám ji budou závidět. Mimo jiné je velmi funkční. Byla totiž navržena pro potřeby mladé rodiny se třemi dětmi.

A je tady další kuchyně. Ta je moderní a elegantní. Podívejte se na nerezové spotřebiče, zajímavá svítidla a nádhernou podlahu z borovicového dřeva. Z této kuchyně nebudete chtít nikdy odejít a budete vařit od rána až do večera. Nevěříte? Tak si ji vyzkoušejte. A nebudete litovat.

V poslední kuchyni nás zaujaly především mosazné prvky. Nábytkové úchytky, vodovodní baterie, všechny doplňky jsou perfektně propracované a nic tam nechybí. Kombinace zlaté a bílé je naprosto skvělá. Co říkáte, vybrali byste si z těchto kuchyní tu svoji?

Mohlo by vás zajímat

Další články