Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Chystá se pokračování oblíbeného muzikálu Mamma Mia! 3: Možná oživí Donnu

Chystá se pokračování oblíbeného muzikálu Mamma Mia! 3: Možná oživí Donnu
Zdroj: Universal Pictures
+ Dalších 6 fotografií
hit
Filmový muzikálový hit Mamma Mia! se dočká třetího dílu. O tom, že natáčení je aktuálně v jednání, promluvila jedna z tvůrkyň Judy Craymer. Ta napsala divadelní muzikál a následně s filmaři spolupracovala na hollywoodském ztvárnění.

Podle Judy Craymer, která stojí za divadelním muzikálem Mamma Mia!, měla být filmová verze už od počátku rozdělena do tří snímků. Napověděla, že natáčení třetího a posledního pokračování je aktuálně v jednání.

V prvním dílu z roku 2008 a v dalším z roku 2018 se odehrála spousta zajímavých věcí, lze ale jen uvažovat, zda bude třetí díl stejně úspěšný jako jeho předchůdci. Nejslavnější hity skupiny ABBA byly totiž pravděpodobně vyčerpány a vzhledem k okolnostem filmu Mamma Mia! Here We Go Again není jasné, kam by se děj trojky odvíjel.

Pokračování filmu Mamma Mia vzniklo až deset let po prvním filmu a sledovalo, jak se Sophie vypořádává s těhotenstvím a vzpomíná na svou zesnulou maminku Donnu. Je tedy možné, že ve třetím filmu dojde k časovému skoku do chvil, kdy byla Donna ještě naživu.

Mamma Mia 3

Nápady na pokračování se rodily v hlavě tvůrkyně už dlouho, pak je ale smetly obavy z pandemie koronaviru, svěřila Judy britskému deníku Daily Mail. Pokračování se zamlouvá i Amandě Seyfried, která hrála Sophii.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy