Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Nejdrsnější reality show Survivor: O miliony zabojuje hvězda Slunečné, Agáty ex i MMA zabiják!

Survivor Česko Slovensko.
Zdroj: se souhlasem TV Nova
Předchozí Další
+ Dalších 17 fotografií
survivor

Na obrazovky TV Nova přichází nejdrsnější reality show Survivor, soutěžit budou i známé osobnosti, jako Iva Pazderková, hvězda Love Islandu, MasterChefa, ale také ex Agáty Hanychové. Diváci se mohou těšit i na skvělou česko-slovenskou moderátorskou dvojici a to Ondřeje Novotného a Martina Šmahela. 

Televize Nova přináší do Česka nejdrsnější reality show ve své historii – Survivor. Z obrovského množství přihlášených bylo vybráno 8 Čechů a 4 Slováci, které čeká boj o přežití v exotické Dominikánské republice. Aby byla show divácky ještě atraktivnější, dalších 12 soutěžících pochází z řad známých osobností. Těchto 24 individualit bude na ostrově bojovat v různých hrách o přežití v soutěži a celkové vítězství.

Slavné osobnosti z Česka i Slovenska

Z českých celebrit tuto výzvu přijali zpěvák, herec a moderátor Vojtěch Drahokoupil, divákům známý jako spolumoderátor online pořadu Love Island Extra, herečka, zpěvačka a stand-up komička Iva Pazderková, youtuberka, blogerka a moderátorka Nikola Čechová, moderátor oblíbeného rádia Evropa 2 Tomáš Zástěra, finalistka kuchařské soutěže MasterChef Česko Ta Thuy Dung alias Chili, herečka a zpěvačka Barbora Jánová a také model, herec a bývalý fotbalista Matěj Paprčiak.

Barvy slovenských celebrit budou reprezentovat nejsledovanější videomaker Daniel "GoGo" Štrauch, vítězka 12. série reality show Farma Xénia Gregušová, populární MMA zápasník Gábor Boráros, fotbalista a účastník reality show Love Island Nathan Christián Dzaba a úspěšná sportovkyně, 14násobná šampiónka v karate Veronika Havlik.

Ondřej Novotný opět moderátorem

Diváci se mohou těšit i na skvělou česko-slovenskou moderátorskou dvojici. Českým průvodcem show bude ostřílený sportovní komentátor, moderátor a znalec bojových sportů Ondřej Novotný. Slovensko bude zastupovat Martin Šmahel, kterého dobře znají diváci TV Markíza jako moderátora oblíbeného online pořadu Farma X-tra.

Soutěžící si budou muset poradit nejen se svými soupeři, nehostinnou tropickou džunglí, nedostatkem potravy a fyzicky náročnými úkoly, ale i sami se sebou. Aby přežili, budou si muset vlastnoručně postavit bezpečné přístřeší, zajistit si jídlo a vodu nebo se naučit zakládat a udržovat oheň. Na konci náročného souboje, který vyžaduje sílu, vytrvalost, odhodlání i taktické uvažování, bude na vítězného ostrovana čekat pohádková výhra ve výši 2 500 000 korun.

"Survivor je jednou z největších, nejpopulárnějších a nejúspěšnějších reality show na světě. Je to formát, který přesně zapadá do pestré programové nabídky TV Nova a sklízí úspěchy především u mladých televizních i online diváků,“ říká Silvia Majeská, programová ředitelka TV Nova. Díky koprodukci se sesterskou slovenskou TV Markíza získá show na velikosti a náročnosti. „Jsme si jisti, že všem soutěžícím poskytneme mnoho příležitostí, aby posunuli svoje limity a našli v sobě nečekané schopnosti," dodává Majeská.

První epizodu uvidí diváci už 10. ledna 2022 na Voyo a následně od 11. ledna 2022 ve 20:20 ve vysílání TV Nova.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy