Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Chystá Brad Pitt VELKÝ NÁVRAT k bývalce Jennifer Aniston? Začali se sbližovat přes textovky!

+ Dalších 17 fotografií
Brad Pitt je naprosto zničený z rozvodu s Angelinou Jolie. Tlak bulváru, boj o děti, obvinění z agresivity a alkoholismu, to všechno a ještě mnohem více se na Brada navalilo naráz. A tak hledal pochopení u své bývalé Jennifer Aniston. Takticky jí poslal přání k narozeninám a už to začalo!

Když slavila Jennifer Aniston 11. února narozeniny, jedno z blahopřání, které obdržela, bylo od bývalého manžela Brada Pitta. Ten prý podle všeho ani neměl její číslo, ale neváhal si ho zjistit. A od té doby, co jí popřál Happy Birthday, je pár docela často v kontaktu. Potvrdil to magazínu US Weekly zdroj s Jennifeřina o­kolí.

Jenn má prý pro Brada pochopení a snaží se mu být v těchto těžkých časech oporou. Ten se jí svěřil se všemi svými smutky souvisejícími s ostře sledovaným rozvodem, a dokonce vytáhl staré bolesti z minulosti.

Jennifer, která je vdaná za Justina Therouxe, se však nesetkává ze strany svého manžela se žárlivostí. Ten je prý v pohodě s tím, že jsou tihle dva přátelé, ale uvidíme, na jak dlouho. Je vidět, že karma je opravdu zdarma. Protože pokud náhodou Jennifer zapomněla na to, že ji tehdy Bradík opustil právě kvůli Angelině, tak my na to nezapomněli. Brad by teď měl být rád, že mu Jenn na jeho přání k narozeninám vůbec odepsala.

Související články

Další články