Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Chystá Aneta Vignerová Kolečkovi pod stromeček miminko? Modelka plní sociální sítě náznaky

Aneta Vignerová a Petr Kolečko ukázali lásku.
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 5 fotografií
MIMINKO

Modelka Aneta Vignerová a scenárista Petr Kolečko budou prý dvojnásobnými rodiči. Radostnou zprávu potvrdil blízký zdroj webu Expres a i sama kráska na svých sociálních sítích leccos naznačuje. Pár spolu již má syna Jiříka a oficiálně s oznámením o druhém těhotenství ještě nevystoupili. Ovšem podle nedávného videa, které kráska sdílela, již i sami fanoušci páru gratulují k miminku. 

V předvánočním čase si nejspíš krásná modelka Aneta Vignerová a známý scenárista Petr Kolečko nadělili krásný dáreček. Modelka je totiž prý těhotná, což měl webu Expres potvrdit blízký zdroj, který tvrdí, že si Aneta dítě více než přála a často o tom mluvila dokonce v rozhovorech.

Sama modelka se již nějakou dobu neukazuje ani na veřejnosti, akcím se od léta spíše vyhýbá. Nyní by s Kolečkem prý měla trávit čas na jejich chalupě v Poděbradech. I přesto však kráska zaplňuje své sociální sítě fotkami, které informaci podporují či dokonce podle mnohých i potvrzují.


Těhotenské bříško

Aneta se již delší dobu fotí pouze od pasu nahoru, a pokud zrovna jsou záběry, kde je vidět modelčino celé tělo, fanoušci si začínajícího bříška mohou již povšimnout. A nyní dokonce přidala video se svým manželem Kolečkem, kde jí hladí bříško ve vánočním svetru a oba se šťastně usmívají.

Komentáře pod tímto videem jsou již plné gratulací a fanoušci mají o těhotenství jasno. „Anetko, gratuluji k miminku, už je to i vidět,“ napsala jedna z fanynek. "Bude mimi, jupí," komentuje další. "Bude miminko!" okomentoval fotku nadšený fanoušek. Zda tomu tak skutečně je, se ale ještě necháme překvapit.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy