Ivana Chýlková v sobotu večer atakovala první místo. Její Věra Bílá byla opravdu povedená. Sobotní vítězství si nakonec odnesla Hana Holišová. Porota ocenila její odvážný outfit, kde vynikaly ženské přednosti.

Jenže i když Chýlková v sobotu večer nevyhrála, na postup do finále to stačí. Ve finálovém díle ji uvidíme spolu s Ivou Pazderkovou, Davidem Krausem a právě Hankou Holišovou. Do finále se naopak nepodívají Fialová, Vondráček, Mišík a Rychlý.

Zajímavé je sledovat, co se po postupu Chýlkové strhlo na sociálních sítích. Diváci TV Nova jsou přesvědčeni, že Chýlková byla po pohybové a pěvecké stránce hodně slabá. Do finále ji prý protlačila práce maskérů a kostymérek. A také prý měla štěstí na výběr zajímavých interpretů. Vylosovala si například korejského rappera PSY, Amy Winehouse a nebo právě Bílou. Tedy silné postavy, kde se dá udělat nějaká show. A to podle diváků Chýlkovou poslalo do finále.

Jinak by si diváci ve finále přáli na jejím místě vidět jiné koně. Diváky hodně okouzlil přístup Aničky Fialové. Ale té uškodilo, že přece jen není takovou mediální hvězdou. Adam Mišík je mladý kluk a v show střídal lepší výkony s horšími.

Petr Rychlý ukázal, že rozhodně nepatří do starého železa. Neumí anglicky, přesto dokázal zpívat i anglické písně. Jeho Honza Nedvěd vejde do dějin celé show. Rychlý se do poslední chvíle pral o postup. Možná je škoda, že ve finále není.

A pak je tu Petr Vondráček. Outsider soutěže, který tam byl od prvních kol jen do počtu. Ale i u něj bylo vidět, že by na finále měl. Jenže byl takový neslaný, nemastný, slušný a v pozadí. V podstatě až v posledním kole, kdy si vylosoval Lennyho Kravitze, naznačil, co v něm je. Ale to už bylo pozdě na to, aby honil postup mezi nejlepší čtyři.

Za týden tedy uvidíme, kdo celou show vyhraje. Podle našich informací to bude právě Ivana Chýlková. Tak se necháme překvapit, zda je náš tip správný.