Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Chybí vymlácené zuby a špína! Stropnický spojil národ, dechberoucí reakce na Výměnu manželek

Matěj Stropnický a Daniel Krejčík jsou partnery od podzimu 2017.
Zdroj: Se souhlasem M. Stropnického
+ Dalších 9 fotografií
TELEVIZE
Populární reality show Výměna manželek, která běží každý středeční večer na televizi Nova, pravidelně budí velkou dávku různorodých emocí. Tentokrát to ale bylo jinak, lidé se semkli a radují se, že díl, ve kterém se objevil český politik Matěj Stropnický, byl konečně bez vymlácených zubů a opilců.

Velmi sledovaná reality show Výměna manželek vyvolá po každém svém středečním vysílání značnou dávku kontroverze, diváci na sociálních sítích vždy zapáleně diskutují a nebojí se jít ani do konfliktu, tentokrát se to změnilo. Televize Nova odvysílala díl, jehož hlavním aktérem je politik, novinář a herec Matěj Stropnický (37) se svým partnerem Danielem Krejčíkem. Daniel vyrazil do paneláku v Jablonci nad Nisou, kde ho přivítal tatínek Pavel s šesti dětmi. A Matěj Stropnický k sobě na zamek, který rekonstruuje svépomocí, zase pozval suverénní, ale opravdu lidskou, Martinu.

Pozitivní reakce na Výměnu

Redakce eXtra.cz po odvysílání dílu s Matějem Stropnickým přidala tematický článek na svůj Facebook. A pod příspěvkem se objevila vlna pozitivních reakcí. "Normálně se na tento pořad nedívám, ale tentokrát se mi Výměna líbila. Mohli jsme nahlédnout do života velké rodiny a do života na zámku, který také není idylický a skrývá se za ním spousta tvrdé práce, ale klobouk dolů před všemi," komentuje žena s tím, že se tato epizoda opravdu povedla. "Byl to krásný díl s normálními milými lidmi pro normální milé diváky," konstatuje žena a jiná jí svým názorem dává za pravdu: "A jde to i bez opilců, vymlácených zubů a sprostých slov."

"Dnešní díl byl takový středeční balzám pro duši... Bez sprosťáren, bez křiku, bez přehánění a bez lhaní. Radost koukat," uvádí další diskutující. Jiný zase píše: "Moc pěkný díl, o lidskosti, poznání a porozumění, nakonec vzájemné pochopení, to bylo moc hezké. A šlo to v klidu, bez přehnaného křiku, hádek, lží a pomluv." Cela další řada reakcí je obdobně pozitivních, zdá se tedy, že Matěj Stropnický se svým partnerem spojili národ.

Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

Související články

Další články

Nejnovější kauzy