Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Chybí vám peníze na autoškolu? Zaplaťte sexem!

Tak kdo tady co předstírá?
Zdroj: profimedia.cz
Asi se budete divit, ale v Nizozemsku je možné za hodiny autoškoly platit sexem. Rozhodla o tom tamní vláda. Musí vám být ale 18 let a nesmíte svým chováním ohrožovat okolí. Tomuto systému se v Nizozemsku říká „jízda za jízdu“.

Některým politikům tento systém přijde v pořádku, jiní jsou zásadně proti. Politik strany Křesťanská unie Gert-Jan Segers totiž v parlamentu upozornil na to, že studenti často za hodiny autoškoly platí právě sexem. Označil to za ilegální prostituci.

Celou situací se tak začala zabývat tamní vláda. Shodla se na jednom. Podle ministryně dopravy a ministra spravedlnosti je sice nevhodné platit za autoškolu sexem, ale není to ilegální. Každý si tak může dělat, co chce, a neexistuje žádný zákon, který by toto chování zakazoval.

Nikdo nenabízí sexuální služby. Jde tady o hodinu autoškoly. O prostituci by se jednalo v případě, že by někdo nabízel sex za peníze

"Jízda za jízdu" je v Nizozemsku rozšířená, využívá jí stále více studentů V zemi je také stále více legalizovaná prostituce. Ženy, které nabízejí svoje sexuální služby, mají většinou živnostenský list a legálně si platí reklamu v novinách nebo na internetu.

Související články

Další články