Jste singles a nemáte čas ani chuť si najít partnera, přesto vám chybí lidské teplo a nějaký ten dotek? Tak v Británii přišli s něčím přesně pro vás a je jen otázkou času, kdy se toho taky dočkáme.

Objímací kluby teď slaví hodně velký boom, protože lidi nemají čas, lítají po celém světě a potkávají miliony lidí, přesto nejsou schopni navázat jednoduchý vztah. A právě pro ně přišli s nabídkou toho, že si můžete lidský dotek, jak jinak, zaplatit.

A levné to zrovna není. Jedna hodina objímání a mazlení vás vyjde skoro na osm set korun, ale zase když se budete snažit opít holku na baru, aby s vámi vlezla do postele a zahřála ji, vyjde vás to kolikrát dráž.

Tedy pokud ji nenalejváte zelenou a pivem. To se vám tam spíš pozvrací.

Celkem vysoká cena je možná úměrná tomu, že srdečné objímání je dneska už nedostatkové zboží i v partnerství. Jedna majitelka londýnského klubu tvrdí, že k ní chodí spousty ženatých mužů, kterých se manželka dotkne jen v rámci předehry, když má chuť na sex.

Objímací kluby jsou tak metlou na všechny romantiky, kteří věří jen v čisté city a nechtějí slyšet, že i za doteky se musí platit. Nejen penězi, ale i dalším obdarováním. Jednosměrné dávání nefunguje bohužel ani v obchodě, ani v lásce.