Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

Chyběl jí jen čepeček. Rihanna dorazila na přehlídku v něčem, co připomínalo pekařský mundúr

Takhle Rihanna dorazila na Paris Fashion Week.
+ Dalších 38 fotografií
Na letošním Paris Fashion Weeku nesměly chybět ty největší hvězdy. Na přehlídku, kde Louis Vuitton představoval novou kolekci Homme jaro/léto 2019, dorazila i Rihanna (30), která svým vkusem rozděluje svět na dvě půlky. Jedna tvrdí, že takhle skvěle se nikdo neobléká, a ta druhá...? Ta se raději k jejímu stylu nechce ani vyjadřovat. Na módní události roku se objevila v něčem, co připomínalo pekařský mundúr.

Kontroverzní zpěvačka Rihanna si jede svůj styl a na nikoho se neohlíží, což dokazuje tím, jak se obléká. Na Paris Fashion Weeku se očekává, že si na sebe vezmete něco, co má úroveň, ale tahle nepsaná pravidla Rihannu míjejí.

Na přehlídku, kde Louis Vuitton představoval novou kolekci, si vzala cosi, co připomínalo spíše pekařský obleček. Mnozí si jistě říkali, že už by stačilo i jen vzít na hlavu čepeček a může jít zadělávat těsto. Nepochybujeme o tom, že model to byl vskutku drahý, ale za stejné peníze by se dal vybrat jistě i vkusnější.

Mohlo by vás zajímat

Další články