Adolf Hitler (†56), který měl včera výročí narození a díkybohu narozeniny už desítky let neslaví, je snad nejopovrženíhod­nější postavou světových dějin. Ačkoliv byly o nacistickém vůdci napsány stohy knižních svazků, stále existují detaily z jeho života, které šokují i po tolika letech.

Americkým špionům se už za druhé světové války podařilo sestavit Hitlerův psychologický profil. Z něj se dá mimo jiné vyčíst, že nacista číslo jedna trpěl extrémní sexuální poruchou nazývanou koprofilie.

Při této úchylce vzrušují dotyčné po sexuální stránce výkaly. A jak upozornil britský server DailyMail.co.uk, Hitler si vybral za objekt splnění odporných fantazií svou vlastní neteř Geli Raubal.

U Hitlera se porucha nejspíš rozvinula i kvůli dalším tělesným vadám, které mu znemožňovaly normální sexuální život. Vůdce měl prý pouze jedno varle a k němu mikropenis. Rovněž se traduje, že sexu s manželkou Evou Braunovou byl schopen jen v oblečení.

Autor americké zprávy Walter C. Langer poznamenal, že lidé trpící koprofilií během života své touhy málokdy zrealizují. A když, tak k nim přistupují velmi zřídka. Stejně to měl mít i Hitler, který si koprofilní sny splnil jen s neteří Geli.

Geli Raubalovou nalezli v pouhých třiadvaceti letech mrtvou. Zabila ji kulka z Hitlerovy pistole, a to údajně krátce poté, co ji nacistický vůdce zneužil. Případ byl ale uzavřen jako sebevražda.