Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Chyba policie stála Maddie život: Brueckner se přiznal, že je predátor, z únosu dívky ho přesto nepodezírali

Chyba policie stála Maddie život: Brueckner se přiznal, že je predátor, z únosu dívky ho přesto nepodezírali
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 19 fotografií
pochybení
Christian Brueckner (43), hlavní podezřelý v případu únosu a vraždy tříleté Maddie McCann, podle nejnovějších informací rok před zmizením dívenky řekl portugalské policii, že je sexuální predátor. Vyšetřovatelé však pochybili a německého pedofila do seznamu podezřelých ihned nezařadili. Objevil se v něm až před třemi lety.

Britský deník The Sun přinesl informaci, že policie potvrdila, že Christian Brueckner rok před zmizením Maddie McCann portugalským vyšetřovatelům přiznal své tresty v Německu za sexuální delikty. Jeho přiznání ale nikdy nebylo zaznamenáno a pedofil tak nebyl zařazen do seznamu sexuálních predátorů žijících v Algarve a blízkém okolí, odkud dívenka zmizela.

Zmizení Maddie je stále záhadou, policisté však s jistotou tvrdí, že dívenka není naživu. Rok poté, co holčička zmizela z hotelového pokoje v Praia da Luz, byla portugalská policie pověřena sestavením seznamu podezřelých. Jméno Bruecknera se na něm, navzdory jeho přiznání k obviněním ze sexuálních zločinů, neobjevilo.

Christiana Bruecknera začali vyšetřovatelé z únosu a vraždy Maddie podezírat až 10 let po jejím zmizení. Od té doby se stihli dozvědět, že německý zločinec o holčičce a o tom, co se jí stalo, několikrát mluvil a také naznačil, že její tělo hodil prasatům.

Policie ve válce

Německá a portugalská policie je aktuálně ve sporu kvůli důkazním materiálům. Zatímco němečtí vyšetřovatelé požádali o vydání šatů Maddie, z nichž by chtěli prozkoumat vzorek slin, jež se na nich nachází, portugalští vyšetřovatelé jsou naštvaní. Vzorek totiž už sami zkoumali a myslí si, že německá žádost je náznakem toho, že si tamní policisté o portugalských myslí, že jsou neschopní.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy