Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Chvíle před smrtí: Velký kamarád promluvil o posledních okamžicích Jakuba Zedníčka (†27)

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 16 fotografií
Herec Jakub Zedníček (†27) slavil Silvestra s jedním ze svých nejbližších kamarádů, Tinem Kratochvílem. Okolo deváté večerní se Zedníček sebral a odjel za svojí partnerkou Lenkou. To ještě nevěděl, že se mu cesta stane osudnou. Na Nový rok ho v Brně na dálnici D1 srazila dodávka. Jeho kamarád prozradil poslední chvíle.

Jen půl hodiny po začátku nového roku zahynul synovec Pavla Zedníčka Jakub Měl nehodu na dálnici D1 v Brně, kde ve svém osobním autě naboural do svodidel. Nehodu jako zázrakem přežil. Následně vystoupil z vozu a smetla ho dodávka, jíž vstoupil do cesty.

Kolegy i příbuzné Zedníčkova smrt ranila. Jeho kamarád, fotograf Tino Kratochvíl, s ním strávil poslední chvíle a teď promluvil: "My jsme se viděli dokonce ještě na silvestra... Byl u mě autem, ode mě odjížděl někdy v devět večer," řekl TV Nova. Jakub odjel od svého kamaráda kolem deváté večerní. Spěchal za svojí partnerkou. Chtěl si dát dohromady nějaké osobní věci. "A jeho maminka, myslím, že měla narozeniny", prozradil jeho kamarád.

Související články

Další články