Incident byl zachycen na kameru v policejním autě v Brazílii. Dva strážníci uvízli v zácpě a ve snaze upozornit ostatní vozidla, že potřebují projet, zapli sirénu. Co však policisté netušili bylo, že auto před nimi, které se snažili objet, bylo plné lupičů.

Když zloději uslyšeli policejní houkačku, vylekali se. Měli za to, že jsou pronásledováni. Vzali zbraně a začali bezhlavě střílet. Strážník za volantem se zoufale snažil krýt před střelbou. Jeho spolujezdci se ale kulce nevyhnuly. Kamera v autě zachytila okamžik, kdy byl druhý policista střelen přímo do tváře.

Kolega za volantem byl v šoku při pohledu na krvácejícího parťáka. Přesto všechno, sebral zraněný strážník veškerou sílu a snažil se nepanikařit. Oba dva spěchali co nejrychleji do bezpečí. Zloději mezitím stříleli také po autobusu, následně ukradli jiné auto a zmizeli neznámo kam.

Raněný údajně upadl v nemocnici do kómatu. Nyní už je v pořádku a plně se zotavil.

Je s podivem, že dodnes není známo, kdo byli zločinci, co vlastně ukradli, nebo kolik jich bylo. Policisté byli bohužel v nesprávný čas na nesprávném místě.